خانه / آموزش های ویژه / آموزش فرافکنی اثیری Astral projection به همراه آهنگ

آموزش فرافکنی اثیری Astral projection به همراه آهنگ

آموزش فرافکنی اثیری

آموزش استرال پروجکشن

قبلا در مورد برونفکنی در سایت اسرار ماورا صحبت شده بود. اولین باری که خودم برونفکنی را تجربه کردم تجربه جالبی برایم بود که همان موقع در وبلاگ جادوگر پارس درموردش نوشتم. هنگام ظهر بود که روی زمین دراز کشیده بودم و بدنم خشک و بی حس شده بود، حالتی که به بختک مشهور است، وقتی میخواستم از جایم بلند بشوم خیلی سعی کردم و یکهو با حالتی عجیب که انگار چیزی از وجودم کنده میشد از جایم بلند شدم و بعد وقتی به عقب برگشتم خودم را دیدم که روی زمین دراز کشیده بودم. آن زمان فکر میکردم این تجربه بسیار عجیبی است که احتمالا کسی درمورد آن نمیداند! اما وقتی در اینترنت سرچ کردم دیدم این تجربه را افراد دیگری هم داشته اند که به آن برونفکنی میگویند. بنابراین از آن موقع اموزش هایی درباره برونفکنی تهیه کردم و به سوال و جواب و کسب تجربه در این زمینه پرداختم.

اکنون به درخواست کاربران سایت برای فرافکنی اثیری یا استرال پروجکشن این اموزش را تهیه کردم.

تمرینات استرال پروجکشن اغلب خطرناک و سخت هستند اما در این آموزش تمرینات تا حد ممکن بدون خطر و راحت هستند و فقط افرادی که مشکلات قلبی یا تنفسی دارند نباید این تمرینات را انجام بدهند.

تفاوت برونفکنی با فرافکنی اثیری در این است که در فرافکنی اثیری شما از بعد مکان و زمان کاملا خارج می شوید و با عوالم غیرمادی و موجودات غیرمادی روبرو می شوید. اما همچنان آگاهی دارید. یعنی شما احساس نمی کنید که خواب هستید یا اینکه هیچ اراده ای ندارید، بلکه دنیای جدیدی را تجربه می کنید. ممکن است تجربه شنیدن یا صحبت کردن به زبانی بیگانه را داشته باشید،  تغییر شکل  به شکل حیوانات یا حرکت با سرعت نور یا اینکه احساس کنید مغزتان بیشتر از حد معمول فعال و قدرتمند شده است و مسایل غیرقابل حل و سوالاتی که برایش جوابی نداشته اید را حل کرده است…

در صورتی که تمایل به یادگیری این مهارت دارید میتوانید نسخه PDF این آموزش را هم اکنون خریداری کرده یا از طریق امتیازی که در سایت کسب کرده اید دانلود کنید.

 

قیمت: ۶۵۰۰ تومان

دانلود از طریق امتیاز (۶۵۰ امتیاز)

جهت اطلاع بیشتر درمورد امتیازها  اینجا کلیک کنید.

 

دانلود موزیک استرال پروجکشن

مطلب پیشنهادی

۳۲ سوال و جواب متافیزیکی

کتاب پرسش و پاسخ های متافیزیکی نوشته شده توسط: ایمان صدیقی ۳۵ صفحه در این …

۲۳ نظرات

  1. سلام خسته نباشین
    موقع فرافکنی هوشیاری داریم ؟ مث دنیای واقعی؟
    من یه فیلم دیدم اسمش veronica بود بر اساس گزارش های پلیس بود اگه وقت کردین حتما ببینینش درباره استفاده اشتباه از تخته اویجاهه

  2. ??????دمت گرم کارت درسته??

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطلب قابل کپی کردن نیست!