خانه / ماوراء در جهان / آنه‌لیز میشل

آنه‌لیز میشل

آنه‌لیز میشل  زن آلمانی بود که تحت نظر جن‌گیری کشیش‌های کلیسای کاتولیک در سال ۱۹۷۵ میلادی قرار داشت؛ که سال بعدش به دلیل عدم مراقبت‌های پزشکی درگذشت.

میشل، متولد ۲۱ سپتامبر ۱۹۵۲ در لایبلفینگآلمان غربی از خانواده‌ای کاتولیک مذهب بود. وی سه خواهر دیگر داشت. او عمیقاً مذهبی بود و ۲ بار در هفته به کلیسا می‌رفت. میشل هنگامی که ۱۶ سال داشت، دچار تشنج شد که صرع تشخیص داده شد. در سال ۱۹۷۳ وارد دانشگاه وورتسبورگ شد.

یکی از کشیشان به نام ارنست الت پس از دیدن آنه‌لیز میشل، اعلام کرد که او مثل یک بیمار مبتلا به صرع به نظر نمی‌آید و گویا توسط شیطانی تسخیر شده است. کشیش از اسقف محلی اجازه جن‌گیری کرد که موافقت شد. میشل در طی نامه‌ای در سال ۱۹۷۵ از ارنست الت درخواست دعا برای بهبودی بیماری‌اش کرده بود. خانواده میشل نیز درمان‌های پزشکی را متوقف کرده و تنها به جن‌گیری تکیه کردند. در نهایت میشل در تاریخ ۱ ژوئیه ۱۹۷۶ درگذشتکالبدگشایی علت مرگ وی را سوء تغذیه و دهیدراسیون اعلام کرد. میشل همچنین در زمان مرگ از شکستگی زانو و بیماری سینه پهلو نیز رج می‌برد. او به دلیل مراسم جن گیری، یکسال را به طور نیمه گرسنه گذرانده بود و وزنش به ۳۰ کیلوگرم رسیده بود.

۳ فیلم با اقتباس از زندگی آنه‌لیز میشل با نام‌های جن‌گیری امیلی رز، مرثیه، آنه‌لیز: نوار جن‌گیری ساخته شده است.

در سال ۲۰۱۳ در خانه قدیمی محل زندگی آنه‌لیز میشل آتش سوزی رخ داد؛ که پلیس آن را یک آتش سوزی معمولی دانست اما مردم محلی آتش سوزی را به آنه‌لیز میشل ربط داده‌اند.

مطلب پیشنهادی

۱۰ حقیقت عجیب درمورد اهرام مصر!

۴ نظرات

  1. پیدا کردم از ترس بازش نکردم گفت صدای خودش هنگام جن گیریه(صدای خود جن)

  2. داداش من یه فیلم دارم از صدای جن یا جنگیره نمیدونم میخوای؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: مطلب قابل کپی کردن نیست!