نوستراداموس

 

دانلود کتاب اصلی نستراداموس

این کتاب که مستقیما از متن فرانسه به زبان فارسی ترجمه شده است، از بهترین کتاب های پیشگویی نستراداموس به زبان فارسی می باشد.

(نویسنده سایت: دقیقا همین کتاب را در دوران نوجوانی خیلی اتفاقی در یک کتابخانه پیدا کردم و خواندم و برای مدت ها تحت تاثیر کتاب بودم و ترسیده بودم. احساس میکردم به زودی بلایی شبیه انفجار اتمی روی میدهد و میمیریم!)

دانلود کتاب PDF

میشل دو نوسترادام که بیش تر با نام نوستراداموس شناخته شده است ، در زمان خود به مشهورترین اختر گوی اروپا بدل شد و هنوز هم چنین است ؛ آن قدر که پس از حمله تروریستی سال ۲۰۰۱ به مرکز تجارت جهانی در نیویورک ، آمریکائیان مشتاقانه به جستجو در پیشگویی های او پرداختند . و چنین تصور می کنند که آن چه را در جستجویش بودند ، یافته اند . این یافته ها در برگیرنده اشاراتی هستند که چهار قرن قبل در ارتباط با حادثه ی مذکور بیان شده اند . در اشارات مربوط به حادثه یازدهم سپتامبر نیز ، همانند دیگر پیشگویی های نوستراداموس ، مفهوم جملات ، مبهم و تقریبا قابل تفسیر به تفاسیر گوناگون است . گفته می شود که او در پی این پیشگویی ها ، مواردی نظیر آتش سوزی بزرگ لندن در سال ۱۶۶۶ ، انقلاب کبیر فرانسه در سال ۱۷۸۹ ، به قدرت رسیدن ناپلئون بناپارت در این کشور ، ظهور هیتلر در آلمان نازی و وقوع دو جنگ جهانی را بیان کرده است . نوستراداموس در سال ۱۵۰۳ میلادی در فرانسه و از والدینی متولد شد که در ابتدا یهودی بودند ولی به واسطه ی آزار و اذیت مجبور شدند دین خود را به مسیحیت کاتولیک تغییر دهند . او در ابتدا به عنوان یک پزشک مشغول به کار شد و در زمینه درمان طاعون خیارکی تبحر ویژه ای یافت . ولی در سال ۱۵۵۵ به اختر گویی روی آورد و نخستین مجموعه از پیشگویی های خود را تحریر کرد . این پیشگویی ها که متشکل از یک صد شعر چهار قطعه ای شبیه به رباعیات می باشند ، سانتوری ها « یا قرون » نامیده شده اند . در نهایت نوستراداموس ۱۰ سانتوری را تکمیل کرد . برخی از مفسران می گویند که اشعار او را می توان به همه چیز یا هیچ چیز تعمیم داد . در حالی که به اعتقاد عده ای دیگر ، ابیات گوناگون او به پیش بینی آتش سوزی بزرگ لندن در سال ۱۶۶۶ ، مرگ چندین تن از پادشاهان ، جزئیات انقلاب فرانسه ، ظهور ناپلئون و هیتلر و جنگ جهانی دوم ، پرداخته اند . در اول جولای سال ۱۵۶۶ ، نوستراداموس مرگ خود را پیش بینی کرد . او از یک کشیش خداحافظی کرد و به او گفت که به هنگام طلوع آفتاب روز بعد دیگر زنده نخواهد بود . نوستراداموس در همان شب از دنیا رفت .

منبع: کتاب جهان شگفت انگیز ارواح و پدیده های بی توضیح، نوشته کارن هارل – براندا رالف لویس

به نقل از سایت اسرار ماورا www.asrarmavara.ir

ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

More Posts - Website

نویسنده مطلب: ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

7 دیدگاه در “نوستراداموس

 • Barbod

  (دی ۶, ۱۳۹۵ - ۹:۱۲ ب.ظ)

  سلام اصلا تایید نشده فک کنم  ببخشید اقای صدیقی یک جای خصوصی  هست که من چند کلمه مهم باهاتون در میون بزار بخدا مهمه 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۸ام, ۱۳۹۵ ۵:۴۸ ق.ظ:

  سلام، ایمیل بزن jadoogarepars@yahoo.com

  [پاسخ]

 • Barbad

  (آذر ۲۳, ۱۳۹۵ - ۷:۲۶ ق.ظ)

   سلام آقا صدیقی من یه دیدگاه برای شما فرستادم(پیام داخل سایت) الان نیست حذف شده

  مهم بود

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آذر ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۵:۲۸ ب.ظ:

  سلام، یعنی تایید شده بعدا حذف شده؟ یا اصلا دیدگاه تایید نشده؟

  [پاسخ]

 • farhan_paydar

  (آذر ۶, ۱۳۹۵ - ۶:۱۸ ب.ظ)

  سلام من خیلی وقتا واسم پیش اومده که مثلا یاد یه کارتون افتادم بعد همون روز همون کارتونو از یه شبکه پخش کرد یا مثلا دیروز یهو یاد پسر داییم افتادم  چند ساعت  بعد داییم اینا اومدن خونمون بنظرتون اینا اتفاقین یا به ماورا و متافیزیک ربط داره؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آذر ۷ام, ۱۳۹۵ ۶:۱۷ ق.ظ:

  نه اتفاقی نیست، گاهی ناخوداگاه ادم از اتفاق هایی که قراره بیافته با خبر میشه

  [پاسخ]

 • khoshayand

  (آبان ۹, ۱۳۹۵ - ۲:۱۳ ب.ظ)

  دقیقا مثل شاه نعمت الله ولی تا الان شاه نعمت الله ولی هر چی گفته راسته چون این آدما انسان کامل رو شناختن 

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *