کشف آدم کوتوله ها در تهران! + عکس

 

فردی با در اختیار داشتن جسد یک آدم کوتوله مدعی شد یک آدم کوچولوی زنده را نیز در اختیار دارد. البته جزیره کوتوله ها در شهر باستانی شهداد استان کرمان نیز پیش تر کشف شده بود.

تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۲

بازدید : ۶۳,۲۹۱ نفر

سفرهای گالیور و سرزمین لی لی پوت ها از داستان های فراموش نکردنی از دنیای شگفت انگیز آدم کوچولو ها می باشند که هیچگاه از ذهن پاک نمی شوند.

شاید با خود بیاندیشید که اصلا این آدم کوچولوها فقط برای فیلم و قصه ها هستند و غیر قابل تصور می باشند! اما واقعیت چیز دیگریست و اکنون با دیدن تصاویری باورپذیرتر میشود که این آدم کوچولوها وجود دارند.

عکسی که مشاهده می کنید یکی از همین آدم کوچولو هاست و جالب است بدانید که صاحبش ادعا می کند زنده یکی از همینآدم کوچولو ها را هم در اختیار دارد!!! نکته ی جالب ماجرا جایی است که مسئولین امر هم از این موضوع آگاهند و عکس العمل خاصی نشان نمی دهند!

جسد آدم کوتوله 

اگر چه تا کنون وجود آدم کوتوله ها  در حد یک افسانه و یا شایعه باقی مانده بود، اما در شرق استان کرمان در شهر شهداد، شهری تاریخی از زیر خاک بیرون آورده شده که به دلیل ساختار کوچه ها و خانه های آن و کوچک بودنشان به شهر کوتوله ها شهرت یافته است.

این شهر که قدمتش به ۵ هزار سال پیش برمی گردد. هر چند تا به حال کسی در این منطقه آدم کوتوله ها را به چشم خود ندیده  و اطلاعات چندانی از ساکنان این شهر توسط باستانشناسان به دست نیامده است، اما وجود شهر کوتوله ها در شهداد وقایع و افسانه های مختلفی را در پی داشته است.

نکته قابل توجه درخصوص این شهر نوع معماری عجیب خانه ها و کوچه های  آن می باشد .به طوری که دیوارها، سقف، تنور، طاقچه ها و تمام اجزاء  خانه های آن برای افرادی ساخته شده  که از قامت بسیار کوتاهی برخوردار باشند، به همین دلیل شهر شهداد به شهر کوتوله ها شهرت یافته است.

 شهر آدم کوتوله ها در شهر باستانی شهداد

با این حال بر سر اینکه آیا واقعا این شهر کوتوله ها می باشد یا نه اختلاف نظر هایی وجود دارد. برخی از مردم محلی وکارشناسان عقیده دارند که به دلیل ساختار کوچک بناهای آن، این شهر باید برای انسان هایی ساخته شده باشد که دارای قامتی بسیار کوتاه بوده اند، زیرا دیوارها و تمامی بناهای این شهر بسیار کوتاه هستند.

از سوی دیگر برخی باستانشناسان نیز با رد این مسئله آن را افسانه پنداری می دانند و می گویند که این شهر به مرور زمان و بر اثر فرسایش کوچک شده و دیوارهای آن به این دلیل کوتاه شده اند.

آخرین بررسی ها و کاوش های باستانشناسی در محوطه باستانی شهداد نشان می دهد که ساکنان این محوطه شهر باستانی شهداد را به علت خشکسالی و با امید بازگشت ترک کردند، اما پنج هزار سال است که دیگر به این محوطه باز نگشته اند.

ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

More Posts - Website

نویسنده مطلب: ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

2 دیدگاه در “کشف آدم کوتوله ها در تهران! + عکس

 • مهدی

  (تیر ۲۴, ۱۳۹۵ - ۴:۲۹ ب.ظ)

  به نام یزدان بخشاینده بخشایشگر
  از خدایی که من می‌شناسم بعید نیست که چنین موجوداتی رو هم آفریده باشه!
  اما یادم میاد حدود 15 سال پیش در انبار خونمون یه اسکلتی رو مشاهده کردم
  اون موقع فکر می‌کردم اون اسکلت یه موش هست
  ولی چند ماه پیش توی اینترنت اسکلت موش رو جستجو کردم
  نتیجه به نظرم خیلی ترسناک بود
  چون اونطور که یادم می‌اومد اون اسکلت شبیه اسکلت موش نبود!
  بیشتر شبیه اسکلت انسان کوتوله بود!
  البته ممکنه من اشتباه کرده باشم
  البته آدم‌های شیادی هستند که اینجور چیزها رو درست می‌کنند
  ولی به نظر من نباید کاملا انکار کرد
  ما چه می‌دونیم؟ یعنی گستره دانشمون مگر چه قدر هست

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۴ام, ۱۳۹۵ ۶:۲۴ ب.ظ:

  بله، همینطوره، ممنون از نظرتون

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *