پیش بینی

 

دانیل داگلاس هوم ، غیبگوی مشهور قرن نوزدهم که در اسکاتلند متولد شده بود ، نخستین بار هنگامی که در سنین نوجوانی قرار داشت ، توانایی های خارق العاده خود را به نمایش گذاشت . زمانی که او در خانه ی عمه اش بود ، مبلمان خانه شروع به حرکت کردند و سر و صدای عجیبی به گوش رسید . عمه ی او که فکر می کرد  ، برادر زاده اش جن زده شده است دنبال جن گیران فرستاد . با این حال آنان به او گفتند که خداوند توانایی های خاصی را به این پسر ارزانی داشته است که از آن جمله اند توانایی شناور شدن در هوا . هوم همچنین می توانست میز ها را تا سقف بالا ببرد ، آلات موسیقی خیالی را جسم دهد و آنها را وادار کند تا خود به خود به نوا در آیند . فرد روشن بین دیگر ، خوزه پدرو دفریتاس برزیلی بود که وی را آریگو می نامیدند . او نیز نخستین بار زمانی پی به توانایی های خود برد ، که موفق شد زنی در حال مرگ را که زندگی اش توسط یک تومور تهدید می شد ، شفا بخشد . موقعی که داشتند آخرین دعاهای فرد محتضر را برای او می خواندند ، آریگو یک کارد آشپزخانه برداشت و با آن بدن را شکافت تومور را برید و بیرون آورد . گفته شده است که زن به طور کامل بهبود یافت و به دنبال آن آریگو تبدیل به یک جراح روحی مشهور شد . او ادعا می کرد که با روح یک پزشک آلمانی به نام  آدولفوس فریتز که در طی جنگ جهانی اول از دنیا رفته بود ، کار می کرده است . در سال ۱۹۵۶، آریگو به خاطر طبابت غیر قانونی دستگیر و به هشت ماه زندان محکوم شد ولی رئیس جمهور برزیل با مداخله در حکم ، فرمان عفو او را صادر کرد .

معالجات آریگو  به معجزه شباهت داشتند . در یک مورد شاهد بوده اند که او با قیچی ناخن گیر ، قرنیه چشم بیماری را شکافت و طی چند لحظه آب مروارید او را برطرف کرد . سپس آریگو دعایی خواند و چشم زن بیمار را با یک قطعه پنبه که بر روی آن به طور معجزه  آسا چند قطره مایع پدیدار گردید ، پاک کرد . بیمار در تمام مدت جراحی هیچ دردی حس نکرد و گفته اند  که او کاملا درمان شد .

منبع: کتاب جهان شگفت انگیز ارواح و پدیده های بی توضیح، نوشته کارن هارل – براندا رالف لویس

به نقل از سایت اسرار ماورا www.asrarmavara.ir

ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

More Posts - Website

نویسنده مطلب: ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *