پیام های روحی

 

این عقیده ی باستانی که جهان پر از ارواح نادیدنی است ، هنوز هم در قرن بیست و یکم  گسترش زیادی دارد و سردمداران آن می توانند پیروان پر شور فراوانی برای خود دست و پا کنند . یکی از این افراد ستاره ی سابق فوتبال ، دیوید آیک ، است  که به اسطوره شناس عصر نوین تبدیل شده است .  او اندیشه ی وجود نوعی برادری پنهان را ترویج می کند . آیک معتقد است که این موجودات فاقد جسم در تمامی طول تاریخ بشر حاضر بوده اند و حضور آنها به منظور اعمال نوعی نظارت مشفقانه بر پیشرفت های انسانی است . تردیدی وجود ندارد که بسیاری از مردم راه هایی برای ارتباط با مردگان یافته اند و واسطه های روحی مختلفی که به طور جدی یا تفننی به این کار می پردازند ، فنون گوناگونی را به کار گرفته اند که از طریق آنها  می توان پیام هایی را از جهان ارواح دریافت کرد . برای مثال صفحات اوئیجا به نوعی بازی در میهمانی ها بدل شده اند ، در حالی که متخصصان جدی امور روحی به کسانی که این وسیله را برای سرگرمی به کار می برند ، نسبت به خطرات آن هشدار داده اند .

منبع: جهان شگفت انگیز ارواح و پدیده های بی توضیح/نوشته کارن هارل- برندا رالف لویس/ به نقل از سایت اسرار ماوراء www.asrarmavara.ir

ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

More Posts - Website

نویسنده مطلب: ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

یک دیدگاه در “پیام های روحی

  • jamshid

    (خرداد ۹, ۱۳۹۶ - ۲:۲۱ ب.ظ)

    جهان پر از انرژی است و هر چیزی هم که می بینید انرژی است هر کس این را درک کند همه چیز را درک کرده است

    [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *