بارندگی های عجیب

 

وقتی صحبت از بارندگی میشود انتظار داریم قطرات آب یا برف به زمین ببارد اما تا به حال موارد زیادی از بارش جانورانی مثل غورباقه ، کرم و مارمولک و حتی حبوبات و گردو و غیره دیده شده است!

در سال ۱۹۵۱ مردانی که بالای ساختمان امپایر استیت در نیویورک کار میکردند برای در امان ماندن از بارش میلیون ها دانه جو مجبور به فرار و یافتن سرپناه شدند. در سال ۱۹۷۷ زن و شوهری که در بریستول (Bristol) انگلستان از کلیسا به خانه می رفتند زیر بارش گردو ماندند. در سال ۱۹۸۰ دانه های نخود بر روی شهر تونا (Tonna) در ولز جنوبی بارید. در سال ۱۹۸۴ در ایست کرسنت (East Cresent) بریتانیا پس از رعد و برق هزاران سیب بر سر مردم فرو بارید! در سال ۱۸۷۷ در شهر ممفیس امریکا، کرم و مارمولک از آسمان بارید و در سال ۱۹۶۸ بر روی شهر آکاپولکو (Acapulco) در مکزیک کرم بارید. همچنین در سال ۱۹۵۳ در شهر الجزیره پایتخت کشور الجزایر بارش حلزون اتفاق افتاد. در فرانسه نیز بارش قورباغه ها در سال ۱۹۷۷ روی داد.

بارش جانوران از آسمان، پدیده ای عجیب اما واقعی+تصاویر

بارش ماهی در منطقه یورو در هندوراس 

اما دلیل این رویدادها چیست؟

یکی از بهترین نظریه هایی که در اینباره ارائه شده است علت را طوفان یا گردبادی میداند که قبلا روی داده است و باعث شده است محصولات کشاورزی یا موجودات کوچک به آسمان بروند و در ارتفاع زیاد معلق شوند و پس از طی کردن مسافتی دوباره به زمین سقوط کنند.

کپی برداری از مطالب این سایت بدون ذکر منبع شرعا جایز نیست.

منبع:

  • کتاب جهان شگفت انگیز ارواح و پدیده های بی توضیح، نوشته کارن هارل – براندا رالف لوئیس
  • وبسایت : http://zistboom.com 

 

ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

More Posts - Website

نویسنده مطلب: ایمان صدیقی

ادمین سایت، فعالیتم را در اینترنت از سال 1388 آغاز کردم و هدفم جمع آوری و نشر مطالبی نو در جهت افزایش آگاهی ذهن و خرد جمعی، کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان است.

یک دیدگاه در “بارندگی های عجیب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *