بارندگی های عجیب

 

وقتی صحبت از بارندگی میشود انتظار داریم قطرات آب یا برف به زمین ببارد اما تا به حال موارد زیادی از بارش جانورانی مثل غورباقه ، کرم و مارمولک و حتی حبوبات و گردو و غیره دیده شده است!

در سال 1951 مردانی که بالای ساختمان امپایر استیت در نیویورک کار میکردند برای در امان ماندن از بارش میلیون ها دانه جو مجبور به فرار و یافتن سرپناه شدند. در سال 1977 زن و شوهری که در بریستول (Bristol) انگلستان از کلیسا به خانه می رفتند زیر بارش گردو ماندند. در سال 1980 دانه های نخود بر روی شهر تونا (Tonna) در ولز جنوبی بارید. در سال 1984 در ایست کرسنت (East Cresent) بریتانیا پس از رعد و برق هزاران سیب بر سر مردم فرو بارید! در سال 1877 در شهر ممفیس امریکا، کرم و مارمولک از آسمان بارید و در سال 1968 بر روی شهر آکاپولکو (Acapulco) در مکزیک کرم بارید. همچنین در سال 1953 در شهر الجزیره پایتخت کشور الجزایر بارش حلزون اتفاق افتاد. در فرانسه نیز بارش قورباغه ها در سال 1977 روی داد.

بارش جانوران از آسمان، پدیده ای عجیب اما واقعی+تصاویر

بارش ماهی در منطقه یورو در هندوراس 

اما دلیل این رویدادها چیست؟

یکی از بهترین نظریه هایی که در اینباره ارائه شده است علت را طوفان یا گردبادی میداند که قبلا روی داده است و باعث شده است محصولات کشاورزی یا موجودات کوچک به آسمان بروند و در ارتفاع زیاد معلق شوند و پس از طی کردن مسافتی دوباره به زمین سقوط کنند.

کپی برداری از مطالب این سایت بدون ذکر منبع شرعا جایز نیست.

منبع:

  • کتاب جهان شگفت انگیز ارواح و پدیده های بی توضیح، نوشته کارن هارل – براندا رالف لوئیس
  • وبسایت : http://zistboom.com 

 

نویسنده مطلب: ایمان صدیقی

ادمین سایت، ایمان صدیقی با جمع آوری و نشر مطالبی نو سعی در بیداری و آگاهی ذهن و کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان دارد.

یک دیدگاه در “بارندگی های عجیب

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *