تقویت و فعال سازی انرژی چی

 

نیروی چی در بدن چیست؟

لغت چی را می توان به صورت " نیروی حیات" یا "نیروی محرکه" ترجمه کرد. انرژی چی نیرویی است که باعث می شود اتفاقات رخ دهند و اساسی ترین چیزی است که بوجود آمدن چیزهای دیگر مانند: جاذبه، مغناطیس و دیگر نیرو ها را ممکن می سازد. نیروی چی به صورت مستقیم قابل مشاهده نیست و مسیرهایی که انرژی چی در آن جریان دارند ساختاری آناتومیکی در بدن ندارند.

به همین دلیل این نیرو از مسیر خود بیرون زده و به صورت زیگزاگی در تمام بدن جریان پیدا می کند. این مسیر ها مریدین نام دارند و چی در درون آن ها با الگوی مشخص و خاصی جریان می یابد و در بدن گردش می کند.

این جریان از نیم تنه بالایی بدن شروع شده و سپس به سمت دست ها جاری شده، از آن باز می گردد و سپس به پاهای می رود. هر بار که این مسیر به نیم تنه بالای بدن باز می گردد، از اندام های متفاوتی عبو ر می کند، در نتیجه در طول یک دوره و گردش کامل، انرژی چی تمام قسمت های بدن را پوشش داده و از میان تمام اندام های داخلی بدن عبور می کند.
در طب غربی هیچ مفهومی به عنوان جایگزینی برای انرژی چی وجود ندارد. با وجود آن که انرژی چی در همان جهتی که خون و عصب ها حرکت می کنند، جریان دارد، ولی به هیچ وجه با آن ها یکسان نیست. 
انرژی چی، همانند یک فشار در پشت پیام عصبی است که باعث می شود این پیام ها منتقل شده یا باعث می شود قلب سریع تر کار کرده و خون بیشتری را ارسال کند.

نزدیک ترین مفهوم به انرژی چی در طب غربی، همان انرژی است که در علم فیزیک آن را مورد بررسی قرار داده است. به طور مثال، در فیزیک همه اجسام دارای سطوح مختلف انرژی هستند و در طب سنتی چینی نیز همه اجسام از خود سطوح مختلف نیروی چی را نشان می دهند. 

 دو نوع آشکار سازی انرژی چی در بدن انسان وجود دارد:

ماده، همانند اعضا و بافت های بدن و عملکرد که شامل تبدیل، انتقال، نگه داشتن، افزایش، حمایت و گرم کردن است. در عملکرد تبدیل انرژی چی به بدن ما کمک می کند مواد خام هوا و غذا به سوخت مورد نیاز بدن تبدیل گردند.

عملکرد انتقال به بدن کمک می کند مواد را از یک قسمت به قسمت دیگر بدن منتقل کرده، غذا را در درون دستگاه گوارش حرکت دهد و ادرار را از کلیه ها به مثانه انتقال دهد.

عملکرد نگهداری چی به ما کمک می کند چیزهای مختلف را در جای خود ثابت نگه داریم همانند رحم که نوزاد در حال تکامل را در درون بدن نگاه می دارد.

همانند این عملکرد، چی همچنین قابلیت افزایش نیز دارد که به بلند کردن اعضا و اندام ها بر خلاف جهت جاذبه زمین، و جلوگیری از جا به جا شدن و افتادن آن ها، کمک می کند.

نیروی چی از ما در برابر عوامل بیماری زا محافظت کرده و زمانی که در معرض آلودگی ها یا آب و هوای بسیار بد قرار می گیریم، بدن ما را گرم (یا سرد) کرده و تمام فرآیند های فیزیولوژیکی در بدن را ممکن می سازد. 

 

چی chi، انرژی بی مرز حیات برای سلامتی و زیبایی

این کلمه ریشه در فرهنگ و فلسفه طب سنتی چین باستان دارد. چی به انرژی طبیعی که تمام جهان را فرا گرفته است، گفته می شود. این انرژی، نیرویی در تمام موجودات زنده است. چی یک مفهوم متافیزیکی است. در واقع می توان گفت یک انرژی به نوعی غیر طبیعی یا فرا طبیعی است. 

در کشور های مختلف اصطلاحات و کلمات مختلفی وجود دارند که به مفهوم نیروی چی می باشند. به طور مثال در هند به آن پرانا (Prana) به معنی نفس و یا تماس شفا بخش،

و در ژاپن به آن کی (Ki) به معنی انرژی نیروی زندگی گفته می شود و در چین Qi چی گفته می شود. ریکی (Reiki) که یک روش درمانی ژاپنی است نیز از انرژی حیاتی و روحی برای درمان بیماری ها استفاده می کند. 

فلسفه باستانی چینی، چی را به عنوان نیرویی توصیف می کند که از تمام مواد دیگر جدا بوده و به هیچ کدام ارتباطی ندارد در صورتی که در برخی کشور ها و فرهنگ های دیگر این انرژی از مواد مختلف در محیط بوجود آمده و برخی نیز باوری عکس آن را دارند.

با این وجود فلسفه ای دیگر نیز موجود است که توسط بودائیسم و تائوئیسم حمایت می شود و در آن می گویند تمام اجسام اطراف ما تصورات هستند.

برخی از فیلسوفان هندی بدون به کار بردن کلمه چی، کمی بیشتر پیش رفته اند و اظهار کرده اند که نیرویی ازلی یا یک انرژی، تمام مواد و اجسام را در چرخه هایی تکرار شونده، ثابت نگاه داشته یا از بین می برد. تمام مواد تصوری از حقیقت انرژی ازلی هستند. 


افزایش چی با حرکات تنفسی طب چینی و سوزنی،غذا

نیروی چی بسیار شگفت انگیز است. تنها مشکل این است که این انرژی شناخته نشده است. پیچیدگی و راز های زیادی وجود دارد که ما در این جا می خواهیم به آن ها بپردازیم.
۱- زمانی که شما غذا می خورید و بدن تا را تغذیه می کنید، نیروی چی را وارد بدن تان می کنید. نیروی چی باعث تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی مکانیکی در بدن می شود. شما از این فرآیند چیزی جز گرما حس نمی کنید. این فرآیند گرما تولید می کند. این پایین ترین و ساده ترین حالت انرژی چی می باشد.
۲- انرژی چی در سطح دوم زمانی است که شما از وجود انرژی در بدن تان آگاه می شوید. این مرحله شامل تکنیک هایی مانند درمان ریکی (Reiki) و دیگر شکل های درمان های روحی مانند طب سوزنی، مدیتیشن، چاکرا ها می باشد. بسیاری از مردم این سطح را تجربه می کنند ولی به دلیل آن که آن را در زمینه های مختلف تجربه کرده اند آن را به گونه های مختلف توصیف می کنند و در نتیجه دچار اشتباه می شوند. این تعاریف و شناخت ها از نیروی چی مخصوص و بر طبق همان زمینه ای است که آن ها در آن تجربه دارند.
۳- سطح سوم نیروی چی که مهم ترین سطح می باشد، زمانی است که شما آن را در بیرون از بدن خود آشکار می کنید. این مرحله شامل چیزایی مانند جذابت فردی و گیرایی، جا به جایی اشیا، تلپاتی و … می شود.
رسیدن به این مرحله از انرژی چی بسیار دشوار است چرا که تاثیرات آن برای هر فرد متفاوت است و هر کسی نمی تواند به این مرحله دست پیدا کند.  تعریف نهایی نیروی چی در واقع خواست و قصد است. این مساله در سطوح مختلف وجود که در مورد آن صحبت می کنیم، قابل مشاهده است.
اگر تصمیم دارید بدنی سالم و اندام و پوستی زیبا داشته باشید، باید بهتر و غذاهایی که دچار اصلاح ژنتیکی نشده اند مصرف کنید تا سالم تر بمانید. در مورد چی آگاهی بیشتری بیابید، می توانید کلاس های یوگا، هنر های رزمی و … بروید. این کلاس ها بهترین راه برای آگاه شدن و یافتن اطلاعات بیشتر در مورد جریان انرژی چر در بدن است. نه تنها به دلیل آن که این روش ها با تصور و تمرکز برای آگاهی و هدایت نیروی چی سر و کار دارند، بلکه با رفتار ها و کنش های تمام جهان در سر و کار دارند. با این حال به یاد داشته باشید که این ها تنها در صورتی تاثیر گذار خواهند بود که شما یک معلم هنر های رزمی یا … با تجربه بیابید که به شما کمک کند ذات نیروی چی را درک کنید.
بنابراین در ابتدا شما تصمیم می گیرید شخصیتی جذاب داشته و سپس رفتار های گیرا از خود بروز می دهید و در  مرحله بعد شما فردی پر جذبه خواهید بود. پس از آن شما این انرژی را به دیگران داده تا در مورد چیزی فکر کنید و فرد دیگری آن فکر را در ذهن شما متوجه شود و در مرحله آخر شما قادر خواهید بود اشیا را بدون تماس جا به جا کنید. تمام این ها تصمیمات شما و قصد و نیت شما جهت عملی کردن آن و رسیدن به تعریف و اثبات نهایی نیروی چی می باشد.

منبع : سایت سالم چی https://www.salemchi.com

 

سایر مطالب مرتبط
هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم   آموزش خودهیپنوتیزم(ایمان صدیقی) دانلود   ...
آموزش انواع کینزی   آموزش فوتو کینزی دانلود PDF آموزش هیدروکی...
روانشناسی و موفقیت فرمول کشف استعدادهای نهفته (جدید) دانلود تمرینات تقویت اراده و قدرت مانیتیزم شخصی دانلود کتاب قدرت اراده نوشته...
کیـــمیـاگـــــــری دانلود کتاب کیمیاگر کتاب کیمیاگر پائولوکوئیلیو دانلود درباره کیمیاگری دانلود مقاله فلسفه کیم...
آموزش یــــوگا و مدیتیشن کتاب یوگای عاشقانه ساتیا سای بابا دانلود کریا هاتایوگای باباجی دانلود کتاب باکتی یوگا دانلود ...
فعال سازی چشـــم ســـوم راهنمای باز شدن چشم سوم دانلود یک روش ساده برای تحریک چشم سوم دانلود فعال سازی چشم سوم دانلود &...

نویسنده مطلب: ایمان صدیقی

ادمین سایت، ایمان صدیقی با جمع آوری و نشر مطالبی نو سعی در بیداری و آگاهی ذهن و کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان دارد.

219 دیدگاه در “تقویت و فعال سازی انرژی چی

 • علی

  (فروردین ۲, ۱۳۹۶ - ۵:۱۵ ب.ظ)

  سلام.ایمان جان ازت انتظار اجرای بزرگتر داشتم مثل اون یکی.ایمان ممکنه کامنتای منو پاک کنی حس خوبی ندارم وقتی میبینمشون.یه پیشنهادعالی هم برای تقویت انرژی بفرما.غیر از آبخوری.مرسی

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ فروردین ۲ام, ۱۳۹۶ ۵:۱۸ ب.ظ:

  سلام به خاطر ساخت مستند مجبور شدم اجراهای بهترو بذارم برای مستند و بقیشو بذارم برا فصل ۵

  کامنت های زیادی در طول روز میاد و پیدا کردن کامنت هات خیلی سخته که بخوام پاک کنم، خب از اول دقت کن چی میگی کار سختیه؟ (این باید اولین تمرینت باشه)

  [پاسخ]

 • erika

  (اسفند ۲۹, ۱۳۹۵ - ۵:۵۱ ب.ظ)

  شما اینستا دارین؟میشه ایدیتونو بدین؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۶:۱۱ ب.ظ:

  https://www.instagram.com/iman.ajib/

  [پاسخ]

 • شروین

  (اسفند ۲۸, ۱۳۹۵ - ۷:۱۲ ق.ظ)

  این کلیپی که گذاشتی توی اینستا که اب رو کنترل میکنی. این کارا باعث ضعف روحی و بدنیت نمیشه؟ چون فک کنم باید خیلی روش انرژی بزاری .کلا این حرکات تاثیر منفی نداره روت؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۷:۴۳ ب.ظ:

  هرکاری که با علاقه و آرامش باشه ضرری از نظر روحی نداره.

  [پاسخ]

 • علی

  (اسفند ۲۳, ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۴ ق.ظ)

  نه خیرا فک کنم دوس نداری من چیزی بنویسم.اوکی.نیتم خیر بود.خاسم بروبچ اینجا مسیرانحرافی نرن چون خودم چند سال رفتم.اینجا هم مثل…دیکتاتوری وجود داره آزادی بیان نیست تا به مزاقت خوش نیات تیک پاکش میکنی😊.اما من ناراحت نیستم.دلم پاکه😊.خب اگه نمیزاری من از رموز بگم چرا خودت این سایت رو راه انداختی و بیشتر اسرار که همیشهسر بودن داری میگی.باشه نمینویسم.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۲۴ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۷ ق.ظ:

  نه اینطور نیست، ما اینجا براساس یک سری چهارچوب ها حرکت میکنیم. هرکسی که هر مطلبی دوست داشت نمیتونیم اینجا بذاریم اما تو میتونی یه وبلاگ یا سایت یا کانال تلگرام بزنی و هرچقدر دلت میخواد از اسرار بگی، تو میتونی هرراهی که فکر میکنی درسته بری اما اولش نمیفهمی درسته بلکه آخر راه میفهمی

  [پاسخ]

 • علی

  (اسفند ۲۲, ۱۳۹۵ - ۳:۵۴ ق.ظ)

  الان از خروج برگشتم به بدن چه خوش حیف زود تموم میشه.نمیدونم زمان زود میگذره یا زمان بیرونفرق داره.ایمان میگم اینبار هم اومدم بیرون هم خواب دیدم کاملا محسوسه بیرون اومدنم از کف پا وارد میشم الان کف پام تا نیم ساعتی بیحسه.اسم خاصی داره این جور مرحله؟بعدمیگی آگاهی منظورت همون کاتالپسی خودمونهآره.روزی ۲بارکاتالپسی بشه آدم خوبه کلید همهشونه.اثر تربیتی زیادی داره.راستی یه کامنت گذاشته بودی تو یه سایت گیاهخواری دیدمش گفتم باشه نباشه این ایمان خودمونه. ایول.😊

  [پاسخ]

 • HUMAN

  (اسفند ۱۷, ۱۳۹۵ - ۱:۰۶ ق.ظ)

  بالاخره گیاهان وحیوانات روح دارن؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۳۵ ق.ظ:

  من معتقدم دارند

  [پاسخ]

 • HUMAN

  (اسفند ۱۷, ۱۳۹۵ - ۱:۰۴ ق.ظ)

  صفحات آخری آرشیوکتاب ها تماما لینکا حذف شدن چرا؟کتاب داخل کانال داخل آرشیو هست وبالعکس یافرق دارن؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۸ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۳۶ ق.ظ:

  فرق دارن، به دلیل حجم بالای مطالب رسیدگی بهشون سخت شده، در حال به روز رسانی و درست کردن لینک ها هستم تا نهایتا یک هفته دیگه درست میشه به طور کامل

  [پاسخ]

 • HUMAN

  (اسفند ۱۷, ۱۳۹۵ - ۱:۰۲ ق.ظ)

  فرقش مهم نیس میخام دیدگاهتو بدونم

  [پاسخ]

 • HUMAN

  (اسفند ۱۶, ۱۳۹۵ - ۴:۳۸ ب.ظ)

  حیوانات چی اوناهم روح دارند؟یا گیاهان غریزه دارن آگاهی ندارن؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۵:۵۳ ب.ظ:

  بعضی ها میگن که گیاهان هم اگاهی دارند

  [پاسخ]

 • HUMAN

  (اسفند ۱۶, ۱۳۹۵ - ۴:۳۵ ب.ظ)

  پس بااین حساب ی آگاهی داریم ی جسم دارم و ی روح؟آگاهی داخل مغزه روح هم داخل جسم یا جسم داخل روح؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۵:۵۳ ب.ظ:

  حالا چه فرقی میکنه چی توی چیه؟

  [پاسخ]

 • HUMAN

  (اسفند ۱۲, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶ ب.ظ)

  روح=کلبد اثیری؟کالبد اتری چیه؟ برون فکنی کالبد اثیری میاد بیرون؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۸:۲۸ ق.ظ:

  قبلا گفتم اینکه کالبدهای مختلفی بدن داره رو قبول ندارم

  [پاسخ]

 • HUMAN

  (اسفند ۱۲, ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴ ب.ظ)

   . این جملتو متوجه نشدم: ولی همین کالبد اثیری و روح پس از مرگ و روحی که برونفکنی میکنی و همه اینها رو دسته بندی میکنه و معتقدند که درجه بندی داره و همش یکی نیست

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۸:۲۷ ق.ظ:

  یعنی یه دیدگاه هست که طبق اون انسان یه روح نداره بلکه چند نوع روح داره که در اصل بهش کالبدهای مختلف روح میگن و روحی که باهاش برون فکنی میکنه با روحی که وقتی میمیره از جسم جدا میشه فرق داره…

  [پاسخ]

 • حقانی

  (اسفند ۸, ۱۳۹۵ - ۷:۴۳ ب.ظ)

  سلام. نرم افزار تندخوانی لطفا قرار بدید

  مورد تایید خودت هم باشه و استفاده کرده باشید

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۹ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۴۳ ق.ظ:

  باشه، بررسی میکنم

  [پاسخ]

 • HUMAN

  (اسفند ۸, ۱۳۹۵ - ۳:۲۷ ب.ظ)

  ایمان روح درج۱ و۲و۳ داستانش چیه؟میشه روح(کالبداثیری)خودمونوببینیم؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۹ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ:

  زیاد اعتقادی بهش ندارم ولی همین کالبد اثیری و روح پس از مرگ و روحی که برونفکنی میکنی و همه اینها رو دسته بندی میکنه و معتقدند که درجه بندی داره و همش یکی نیست

  [پاسخ]

 • علی

  (اسفند ۷, ۱۳۹۵ - ۸:۳۱ ب.ظ)

  سلام انرژی چی چه خطراتی داره

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۹ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۴۶ ق.ظ:

  باید بدن و سیستم عصبی ظرفیتشو داشته باشه، به خاطر همین تمریناتی که سریع ازادش کنه ارائه نمیکنیم،چون ممکنه مشکلات شدید عصبی و حتی حرکتی ایجاد کنه، خودم در حال تست یک روش عالی هستم که حداقل تا یک سال آینده مراحل آزمایش رو پشت سر میذاره وبعدا در اختیار علاقمندان قرار میدم.

  [پاسخ]

 • علی

  (اسفند ۷, ۱۳۹۵ - ۴:۳۷ ق.ظ)

  😭😭😭.باشه معذرت دیگه اظهارنظرنمیکنم.جواب اونو میدی.مرسی😊

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (اسفند ۶, ۱۳۹۵ - ۴:۲۳ ق.ظ)

  منظورم این بود که تو مقاله انرژی چی که برداشتیش،گفته بودی که عادت کنیم تنفس کامل رو انجام بدیم در طی روز.

  وچون این نوع تنفس هم عمیق بود،پس درنتیجه تعداد تنفس افراد دریک دقیقه کمترمیشه.

  وخودت هم گفته بودی که درتنفس کامل سعی کنیم به مرور زمان نفس رو بیشتراز۴و۵ثانیه نگه داریم وخارج کنیم.

  حالا سوالم ازخودت اینه که الان بعدازچندسال که این تنفس رو انجام میدی،بطورکلی چندتنفس کامل در۱دقیقه داری؟

   

   

  طبق تحقیقی دانشمندان به این نتیجه رسیدن که اگه انسان بتونه تنفسش رو در۱دقیقه از۱۶بار به ۱۴بار کاهش بده{یعنی عمیقتر تنفس کنه}چیزی حدود۵۰ سال به عمرخودش اضافه میکنه.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۶ام, ۱۳۹۵ ۱:۳۰ ب.ظ:

  اها، خب نگفته بودی تعداد تنفس در چه مدت زمانی، درسته، برای من گاهی ۱۵ گاهی ۱۴ بار هستش

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (اسفند ۵, ۱۳۹۵ - ۶:۳۳ ق.ظ)

  روزبخیرایمان جون.

  درهردقیقه چندبارنفس میکشی؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۵ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۹ ب.ظ:

  بیشتر 

  خخخ

   

  [پاسخ]

 • علی

  (اسفند ۴, ۱۳۹۵ - ۴:۴۲ ق.ظ)

  ایمان چاکرای ۱ و۲و۴ و۶فعال کردم.فقط۴چون تازه فعال شده توکنترلم نیست هرگاه خودش فعال میشه بازیش میدم تا تو کنترلم بیات .چاکرای ۱حدود۵نقطه انرژی داره ازته استخوانه هست تا نوک چیز.انرژی نقطه وسطی بیشتره اوناست.کدومش کندالینیه .بعد چاکرای ۲یا۳هست؟ ۱سانت بالای نافه اون انرژی داره/تازه آجنا انرژیش از طقطق میتونم وزهش کنم کی چیز میبینم من تعجم میکنم بعضیا بدون که بدونن انرژی چیه یا احساسش کنن میگن ما چیز میبینیم فک کنم توهم زدن اشباه میکنن

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (اسفند ۲, ۱۳۹۵ - ۳:۱۲ ق.ظ)

  احساس میکنم که پروتئین تاثیرمستقیمی درافزایش انرژی چی بدن داره.

  همینطوربرای کنترل ابعادزمان،انرژی چی و پروتئین تاثیرمستقیمی داره.

  نظرشماچیست؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اسفند ۲ام, ۱۳۹۵ ۶:۳۳ ب.ظ:

  نمیدونم

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۹, ۱۳۹۵ - ۸:۲۹ ق.ظ)

  ببخشید مقاله ای درباره فعال سازی انرژی چی رو نمی زارید 

   

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۴۳ ب.ظ:

  نه فعلا، دلیلش این هست که دراینده روش کامل و تست شده توسط خودم قراره اموزش داده بشه

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۹, ۱۳۹۵ - ۶:۵۵ ق.ظ)

  ایمان انرژی زیاد میفرسم سمت آجنا به حدی که ته بینی و داخل پیشونی صدا میات  طقطق میکنه اگه کسی دستش روش بزاره حس میکنه.اما چیزدلبخای نمیبینم فقط یه وقتای توهم و حس آزاد شدن در آجنا. بایدحتما پرده  بالا بکشم؟مگه انرژی پرده رو مثلا پاره نمیکنه.ایمان من شاگردم تو استادی ناراحت نشی

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۴ ب.ظ:

  منم قبلا اینطور میشدم روند طبیعیه ، منم استاد نیستم، هیچ وقت هم نگفتم استادم.

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (بهمن ۲۹, ۱۳۹۵ - ۴:۳۳ ق.ظ)

  فصل پنجم اجراها کی میاد؟قبل عید یابعدعید؟

  ازوقتی که قالب سایتوعوض کردی،سایت داغون شده!

  مثلاهمین الان رفتم توقسمت انیمیشن آواتارنظربنویسم،دیدم اصلا قسمت نظرات نداره!

  تازه باسریال فرینج هم قاطی شده صفحه دانلودش.

  اصلا یه نفر که میاد تواین سایت ازکجا میتونه بفهمه این سایت لینک دانلود انیمیشن آواتار داره؟!یا مثلا قسمت دانلود بازی فکری نوستراداموس داره؟!

   

  بگذریم.میخاستم بگم که چندسالی هس که ادامه انیمیشن آواتار آنگ اومده به اسم آواتار کورا.

  تا۴فصل ساخته شده وتموم شده.

  الان خیلی ازسایت ها هر۴فصلشو باکیفیت۱۰۸۰دوبله فارسی شدشوگذاشتن.

  فکری واسه گذاشتنش تو این سایت نداری؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۴۲ ب.ظ:

  احتمال قوی قبل عید میاد و مستند بعد از عید.

  اره چون میخواستم فقط مطالب اصلی سایت در دسترس باشه. ولی حق باتوعه باید یه فکری کنم تا دسترسی به همه مطالب ممکن باشه، روش کار میکنم

   

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۹, ۱۳۹۵ - ۴:۲۲ ق.ظ)

  عه😮😭،ایمان اون بهترین کامنتم بود برابچها گذاشته بودم.حیف شدقبلیا رو پاک میکردی .چند روزی میزاشیتش.ایمان یه نقد کوچولو دارم ناراحت نشیا اون فایل تله پورته گذاشتی ناقصه. ننوشتی باید قبلش بدن بالباس رو تصرف کنی.بدون تصرف کردن جسم خیلی موفق بشن روحی تله پورت میکنن.ایمان راستی یه فایل درباره پاکسازی بزار اگه ممکنه یه فایل برنامه هفتگی غذا

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۴۰ ب.ظ:

  ممنون، مطالب زیادی باید گذاشته بشه و فرصت کم، اگر شد میذارم

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۸, ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸ ق.ظ)

  سلام ببخشید من که هرچی مقاله فعال سازی انرژی چی رو تو این سایت میگردم نیست 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۵:۴۳ ب.ظ:

  اره قبلا گذاشته بودم،حذفش کردم

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۸, ۱۳۹۵ - ۶:۴۴ ق.ظ)

  البته بعضیا برن همون فوتبال و بسکتبال وپینگ پونگ  گیم بازی کنن  وشبکه اجتماعی بهتره.😊😊😊 یا کلاس درس و دیفرانسیل جبر انتگرال و علومی که درد ملت دوا نمیکنه مشغول باشن میخام بدونم مردونه کی بکارتون میات این علوم تو مدرسه وقت بچه ها میگیرن .حضرت علی میفرماید بهترین علم اونی که مفیدترینه.یجای دیگه میفرماید بهترین علم اونیه که در اعضا و جوارج خودشو نشون بده.دیگه چه بگه وای چقد این بشر انحراف داره.ایمان درست میگم؟.اجازه میدی اطلاعات طبقه بندی  شده بذارم؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۵:۴۱ ب.ظ:

  کامنت قبلیت رو تایید نکردم، فعالیت های سایت به مسایل دینی مربوط نمیشه و فقط در حیطه  متافیزیک میتونید صحبت کنید

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۷, ۱۳۹۵ - ۷:۰۷ ب.ظ)

  توی این صفحه  برای من تصویر یه عکس ناقص نشون داده میشه قسمت 

  حرکت <a href=

  نیروی چی با طب سوزنی و سنتی چین احساس می شود" />

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۷:۳۸ ب.ظ:

  اهان، اون عکس تزیینی بوده و مهم نیست، عکسش حذف شده

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۷, ۱۳۹۵ - ۳:۴۵ ب.ظ)

  سلام دو تا سوال اول اینکه  تصاویر مطالبت چرا توی سایتت نیس؟

  سوال دومم اینکه نمیدونم چرا موقع صحبت کردن لغات دیر میاد تو ذهنم که بخام بیانش کنم. مشکل از حافظه س؟البته بگم ادم کم حرفی ام، میترسم به پیری نرسیده الزایمر بگیرم 😐  😐 و هم اینکه اطرافیان میگن خیلی کم حرفی.  یادمه توی یکی از اموزشهات گفته بودی شما هم مشکل حافظه داشتیچجوری برطرفش کردی؟ 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۶:۲۶ ب.ظ:

  کدوم مطالب ؟ اسم مطلب رو بگو تا درستش کنم

  اشکالی نداره طبیعیه، من کندر خوردم و با خودهیپنوتیزم به روش شمارش اعداد مشکل رو برطرف کردم، البته راه های دیگه ای هم هست که میتونی دربارش تحقیق کنی

  [پاسخ]

 • اکبر

  (بهمن ۲۷, ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۸ ب.ظ)

  یه سوال خیلی مهم دارم،خوب بهش فکرکن.

  آیا بواسطه انرژی چی میشه تو زمان سفرکرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۶:۲۷ ب.ظ:

  نمیدونم

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (بهمن ۲۷, ۱۳۹۵ - ۴:۲۴ ق.ظ)

  درپاسخ به سوال بالا گفتی که زیاد رو مغزانرژی نذار.

  چرا؟مگرچه اتفاقی میوفته؟

  ضررداره واسه مغز یا انرژی به هدرمیره؟!

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۸:۰۷ ق.ظ:

  چون باعث میشه تمرکز و قدرت مغز در اون لحظه زیاد بشه واگر نتونی ذهن رو کنترل کنی هرگونه افکار منفی یا ترس یا اضطراب و هرچیز بد میتونه تاثیر صدبرابر بذاره

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۶, ۱۳۹۵ - ۸:۵۳ ب.ظ)

   گفتم ممکنه رگها بسوزونه زیادش نکردم.نه خیلی عشق دنیا دارما.نگران انور بودم خودکشی محسوبش کنن میلیاردها سال زندان دوزخم کنن.

  بهترین علم خودشناسی .امام علی ع.بهترین خودشناسی شناخت عیوب خود.امام صادق.بزرگترین عیوب خود(۱ضعف عقل۲"علم۳"همت(اراده)۴"دین۵"روح).مخلصتون خودم😊😊.هرکس خوند۱لااله الاالله و صلوات ثوابش به همه مخلوقات.راستی بهترین دوست ایمان صدیقی😊😊.هرکس کلمه ای بمن آموخت مرا بنده خویش ساخت.امام علی. البته تفسیر زیادی داره.همون  تفسیراولیش به دوست خوبم.همتون موفق و انشالله از یاران امام.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۸:۰۵ ق.ظ:

  ممنون

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۶, ۱۳۹۵ - ۵:۰۶ ب.ظ)

  بیشتر سوالات رو جوابش میدونم میخام چی جدید اگه هست بفمم.یه پیشنهاد مثلا تکنیک بهتر برای این هاله درون سرم بیارم بیرون خیلی زحمت داره۲ساعت تمرین میکنم تا بیات بیرون از گوشت و استخون رد بشه(حس نافذ).دیشب مغزم خیلی داغ شد از لذت نتونستم جلو خودم بگیرم تا صبح آرومصدامیدادم خیلی لذتش زیادبود.خاسم بدونم ممکنه مغز کباب بشه؟چون خیلی وقت پیش پام سوخت قد یه سکه الان محو شده.میدونم خودش هوش داره

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۵:۱۴ ب.ظ:

  ماشالا خودت یه پا مارکوپولویی توی متافیزیک. روی مغز زیاد انرژی نذار روی قسمت های دیگه اشکالی نداره، روی چشم سوم بیشتر کار کن چون باعث تجربیات و اتفاقات بیشتری میشه.

  [پاسخ]

 • ebrahim

  (بهمن ۲۵, ۱۳۹۵ - ۳:۵۵ ب.ظ)

   منظور از  نیروی چی همون نیرویه که وقتی بین دستات تمرکز میکنی ایجاد میشه ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۹:۴۷ ق.ظ:

  نیروی چی یک نیروی عظیم تر هستش اما وقتی اون کارو میکنی اره مقداری از نیروی چی آزاد میشه

  [پاسخ]

 • ebrahim

  (بهمن ۲۵, ۱۳۹۵ - ۳:۵۱ ب.ظ)

  سلام .  چند بار برام پیش اومد که وقتی  دستم رو به گرما یا سرما شدید نزدیک میکنم  یه  احساس گز گز مانندی به چاکرا دستم دست میده، همین اتفاق وقتی که دستمو به سرعت میچرخونم می افته ، علتش چیه ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۹:۴۶ ق.ظ:

  روی انرژی اون نقاط تاثیر میذاره و اگر بخوای گرما یا سرما هم ایجاد کنی بازم این حس بوجود میاد

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۵, ۱۳۹۵ - ۵:۴۸ ق.ظ)

  ایمان لب مرزما اگه زحمتی بکشیدی بیامدی انرژی تو بفرستادی تو بدنم مخصوصا آجنا دیگه تمامه حتما استادت هم برات اینکار میکرد خیلی خوبه.هاله داخل  سرم میتونم عقب جلو کنم پوست سرم کامل و گوشم باش تکون میخوره.یه پیشنهاد بده مرسی😊.ایمان ۲سال با کسی معاشرت نکردم تو جمله هام اگه خطای دیدی اصلاح کن و ببخش.کلایادم رفته.بنظرت من چه سطحیم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۹:۲۴ ق.ظ:

  چه پیشنهادی؟ از دور نمیشه گفت چه سطحی

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲۴, ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹ ق.ظ)

  ایمان عواملی و تمرینی برای حجم و غلظت هاله بفرما.نگی دارم آماده میکنما .مرسی😊

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۲۴ام, ۱۳۹۵ ۵:۱۸ ب.ظ:

  عوامل زیادی تاثیر داره، مهمترینش تغذیه و مدیتیشن هست، یعنی این دو تاثیر زیادی دارن و هرچقدر هاله روشن تر و شفاف تر باشه بهتره

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (بهمن ۲۳, ۱۳۹۵ - ۷:۵۹ ب.ظ)

  امروزیک اشتباه مرگبارداشتم.

  بعدازیک مدیتیشن مفیدوموثر،رفتم یک دست کله پاچه آبدارزدم تو رگ.

  بلافاصله بعدش حس کردم همه انرژیی که ازمدیتیشن گرفته بودم یکباره ازبین رفت!

  تازه مقداری ازانرژی اصلی خودمم کم شد و بی حال شدم!

  انسان غذامیخورد که انرژِی بگیرد.

  ولی من ابله امروز چیزی خوردم که انرژِی ازم گرفت!

  [پاسخ]

 • parham

  (بهمن ۱۹, ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۱ ق.ظ)

  ایمان این  توقف فکر  چجوریه؟

  همون مدیتیشنه؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۵ ۳:۲۲ ب.ظ:

  بالاتر از مدیتیشنه، یعنی میتونه هدف مدیتیشن باشه

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۱۹, ۱۳۹۵ - ۲:۲۵ ق.ظ)

  ایمان  سایتت فیلتر شده چی شده.ارور۵۰۳ میزنه.ساعت ۵:۳۰

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۵ ۳:۳۰ ب.ظ:

  به خاطر سرور سایته، وقتی بازدید بالا میره ممکنه از دسترس خارج بشه چون محدودیت بازدید داره

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۱۸, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۶ ق.ظ)

  ۱خب اگه ایجوره چرا برخی از کودکی قدرت روحی دارن مثل پرواز…برام سواله

  ۲مردم روحن خودشون خبرندارن.آدم تا خروج نکنه معنی آزادی نمیدونه.وقتی بیرون میرم اصلا دلم نمیخات برگردم ناخاسته برمیگردم.راستی معنی تفاوت تله پورت و طی الارض نمیدونستم با اینکه تو خروج انجام میدادم. همون سرعته لذت داره.میگم اینو اسمش نمیدونم چند بار تو بدن رفتم (وسط قلب و زیر مغز)خودم اسمش نهادم درون فکنی لذت که نداشت هیچ رنج هم داشت.بدرد نمیخوره ولش کردم

  ۳این ژاپنیه راستکی طی الارض میکنها

  ۴نوشته بودی که اگه میتونن بدون پارچه تله پورت کنن.خب اینطوری بیننده صفرا میترکونه.مخصوصا اگه شب باشه و تعداد بیننده کم و از نزدیک ببینن.همینجوریم حالشون بد میشه بهت زده میشن

  ۵مگه خواب هم تعبیر میکنی خب اینو تعبیر کن.چند شب پیش ساعت ۱رو حوصله۸۰۰بارنیت کردم ببینم میتونم پیدات کنم(روحیا)یهو تا نصف راه اومدم با همون سرعت برگشتم ناخاسته.بعد گذاشتم ساعت ۴باز شروع کردم که خاب رفتم اینبار خابت دیدم.منزل دوتا درداشت یکی پشت یکی جلو خونه تو بیرون بودی خیلی هم ازم ناراحت بودی.خب تعبیرش؟اینم بگم حجت الاسلام محمدی از عرفا اهل یزده الان قمه.(Tv)میگفت میشه با قدرت روحی پرده برزخ رو تصرف کردو شکافت و انورو منزل خودتو دید.تو خروج چیزی متوجه نشدم تو دیدی؟تکنیکش نمیدونی؟نگی برو از خودش بپرسا😊بعد میگه اونور فقط این علم و علوم قرآن خیلی بکار میات.بقیه علوم اونجا مفت نمیرزه.حرف دلمو زد.ایمان کاملبجواب دیگه قطره چکونی اطلاعات میدی.البته خودم خیلیارو منحرف کردم تا بهش نرسن لایق نیستن میخاستن تو کار شیطانی بکار ببرن

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۹ام, ۱۳۹۵ ۳:۳۴ ب.ظ:

  اوه، چه قدر نوشتی! ۱- خب همینه دیگه، بعضی ها استعداد بیشتری دارن یا ارثی یا از بچگی مثل هرکاردیگه ای، مثلا یارو هفت سالشه به هشت زبان مسلطه و …

  ۴- یعنی فکر میکنی اونا فکر قلب مردمن که میرن روی سکو توخالی وایمیسن و جلوشون پارچه میگیرن؟ ساده نباش

  ۵- باید از خودش بپرسی دیگه، من که نمیتونم حرف اونو توضیح بدم

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۱۵, ۱۳۹۵ - ۵:۴۶ ب.ظ)

  ایمان دلم تنگت شد اومدم.اگه سوالای قبلیام پاک کنی نزاری بیشتر ۱۰تاشه خوب بود.روم میشد بپرسیدم.اسکرن میگیرم.اگه فرض به این بزاری که یکی همه تکنیکا میتونه انجام بده (خروج)تکنیک انرژی برترین نیست؟برای غیب شدن تکنیک بدن ابرمیشه خوبه؟آیا روح بخودی خود قویه یا با تمربن قوی میشه

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۷:۵۱ ب.ظ:

  روح انسان باتمرین و ریاضت قوی میشه

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۱۲, ۱۳۹۵ - ۴:۲۹ ق.ظ)

  باهاتون قهلم😢😢😢گورخوابم کردین.پی ام زیاد دادم زشته دیگه.اما اینو بگم فقط قبرستون روش بزرگان بوده توش عجایب هست.مثل  قاضی.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۶:۱۸ ب.ظ:

  اره تاثیر داره اتفاقا یه پیرمردی بود که غیبگوی مشهوری بود قدرتش بعد از خوابیدن در گور بدست میاره./ناراحت نشو کسی منظوری نداره.

  [پاسخ]

 • ایمان صدیقی

  (بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ - ۷:۰۲ ب.ظ)

  هرکسی روش مختص خودشو داره و نمیشه یک روش برای همه تجویز کرد

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ - ۴:۴۳ ق.ظ)

  از۶تا۱۴سالگی شبها بختکی میشدم.والدین فک میکردن جن زده شدمهر شب بسات دعوا بود بخاطر من. انرژی خودمو میدیم چه میدونستم انرژی چیه .جیغ میزدم میگفتم جن.اونم بیشتر میشد.تا میخابیدم تو ۵دیقه شروع میشد تا خواب نمیرفتم خونه اشفته بود.کاتالپسی که میشدم باز جیغ و میگفتم جنه بدنمو گرفته.تو۱۹سالگی فهمیدم  جن نبوده. عاملش ترس و تمرکز و طاق باز بوده. ۹ساله تمرین میکنم ب خانواده نگفتم .فقط  قبلا که باشون زندگی میکردم  چند باراعتراض کردن که چرا مثل میت میخابی.اون وقتا برای دوری از بختک دعا مینوشتیمحالا براش تمرین میکنیم جالبه نه.چقدرم بابا هزینه کرد بنده خدا.ههههه

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۱ام, ۱۳۹۵ ۶:۵۶ ب.ظ:

  خوبه، جالبه

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (بهمن ۱۱, ۱۳۹۵ - ۲:۴۴ ق.ظ)

  این احتمالا رفته با گورخوابا چله نشینی کرده! مگه نه؟

  {پیام قبلی رو میگم}

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۱۰, ۱۳۹۵ - ۷:۰۲ ق.ظ)

  یه تکنیک عالی خودم کشف کردم برای برون فکنی.بایه زیرانداز (تنهافقط )شب میری قبرستون روی قبری طاق باز میخابی یا جای که جن داره ومدام فکر کنالان جن میات و بختک روت میافته .ممکنهتا چندروز لکنت زبون بگیری بعد خوب میشی .این تکنیک قویتره.برای زیر ۲۵خوبه.هرچه کم سنتر بهتر.تضمینیه. مشکلی شدبا خودتون.هرکی خربزه خورد …ایمان چطوره؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۶:۵۲ ب.ظ:

  یعنی رفتی خوابیدی تو قبرستان؟؟

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۹, ۱۳۹۵ - ۷:۴۰ ق.ظ)

  ایمان تو یه سایتیمشخصاتت زده که شماره تلفنت  آخرش۷۵۱۸ هست ایرانسل. آدرس سرورت و غیره

  اسم سایت      *****

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۹ام, ۱۳۹۵ ۹:۰۷ ق.ظ:

  نه شماره من همراه اوله، ممنون که اطلاع دادی، اگه میشه لینک کاملشو بده – مشکلات سایت هم برطرف شد.

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۷, ۱۳۹۵ - ۴:۲۳ ق.ظ)

  ایمان اگه ممکنه چند روز دیگه کامنتهای من پاک کن مخصوصا این آخری و اون که توش نوشتم ثانیه.خواهش میکنم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۷ام, ۱۳۹۵ ۷:۲۶ ق.ظ:

  اوکی، اگر میخوای پیام هات خصوصی باشه ایمیل بزن، البته ایمیل ها رو دیرتر جواب میدم

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۷, ۱۳۹۵ - ۴:۱۹ ق.ظ)

  ایمان مگه نمیگن(آجنا) انرژی باید سفید یا آبی ابشه چرا نور انرژی من طلایه.۹ساله طلایه. سفیدباشه بهتره؟ممکنه بخاطر ایمان باشه؟بعد ثابت هم نیست فلاشریه یعنی ضیفه نه؟مثل زنبور وزه میده،.عجب قدرتی داره.یبار زیادش کردم وزه ش یهو زیاد شدفشارم افتاد بیهوش شدم .خودمم رفتم تو کالبدسرم کناره وزهه۲۰دیقه ای بیهوش بودم.طبیعه؟روزه هم بودم.فک کنم روزمم شکست

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۷ام, ۱۳۹۵ ۷:۲۵ ق.ظ:

  هنگام تمرین به رنگ آبی تصور میکنن وگرنه هرچاکرایی برای هرکسی ممکنه رنگ متفاوتی داشته باشه که با پاکسازی و انجام تمرینات به رنگ اصلیش میرسه، مقالات هاله ها و رنگ های هاله ها رو بخون

  [پاسخ]

 • اکبر

  (بهمن ۷, ۱۳۹۵ - ۲:۵۲ ق.ظ)

  سلام.

  کدوم چشم هست که اگه بازبشه شخص احساس میکنه به ایمان کامل رسیده؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۷ام, ۱۳۹۵ ۷:۲۴ ق.ظ:

  چاکرای هفت هست

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۵, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۴ ق.ظ)

  مرسی داری پسر.دوست دارم قد دنیا.طرفدار مادم العمرتم.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۵ام, ۱۳۹۵ ۶:۰۵ ب.ظ:

  ممنون

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۵, ۱۳۹۵ - ۶:۱۸ ق.ظ)

  ایمان.پس کو پیشنهاد برنامه بهتر.جواب ندادی که.ایمیل برات فرستادم.عید هستی که؟از ایمیل در ارتباط باش.اینجا بلندگوهه.نمیشه همه چی گفت.تشکر.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۵ام, ۱۳۹۵ ۶:۵۸ ق.ظ:

  دارم اماده میکنم

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۴, ۱۳۹۵ - ۸:۴۱ ق.ظ)

  این برناممه(خلاءفکر۳دیقه-تمرین انرژی۱۵دیقه-سبک شدن۱۵دیقه-خلاءفکر۳دیقه آماده برای خروج)یکبارساعت۱-یکبارساعت ۴-یکبارساعت ۲۱میگم بارها نزدیک فلجی میرسم استرس میگیرمبرمیگردم.چند بارم رفتم جلوتر تافلج کلی شدم زور میزدم تابرگردم.چه کنم واسه این.میدونی که تو خلسه منطق جانداره.حس میکنم میخام بمیرم استرس میگیرم.میدونم مرگ نیستا راه حلی داری؟

  بعد میگم این فکر کردن کار مغز ندارها نه.چون تو خروج هم امتهان کردم.راحت فکر و تعقل میکنم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۴ام, ۱۳۹۵ ۶:۰۴ ب.ظ:

  به مرور ترس و استرست از بین میره

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۲, ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۵ ب.ظ)

  خروج لذت داره.روم به دیوار حدودن اگه اشتباه نکنم۶برابر ارگاسم واقعی لذت داره.اما از زمین خارج شه ۲برابر میشه فک کنم هرچه دورتر شه لذتش بیشتره.مثلا بیرون کهکشان راه شیری یا نزدیک سیاه چاله شدن.باید امتهان کرد.زحمت داره باید حداقل ۵بار تمربن کنم تا یه بار خروج کنم.میگم عکس برنامه تمرینیم بفرسم پیشهاد غنی تر سازیش بده/راستی راه افزایش رم مغز هم بفرس مرسی داری. 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۳ام, ۱۳۹۵ ۷:۴۱ ب.ظ:

  باشه، اره بدیش اینه که مثل خودهیپنوتیزم همیشه نمیشه وباید هی انجام بدی تا یه بارش بشه

  [پاسخ]

 • علی

  (بهمن ۱, ۱۳۹۵ - ۶:۴۶ ب.ظ)

  .اطلاعاتت عالیه.گنجی.ایمان شکسته نفسی نفرما. عددی نیستم ۳بار از  زمین زدم بیرون .زمینو قد یه نخود میدیدم.  موقع برگشت سقوطه خیلی بد حاله.اما بیشتر تو سقف اتاق شناور هستم.میخام از دیوار عبور کنم نمیشه چرا یا میخام برم بالاتر نمیتونم دلیلش چیه؟با انرژی میشه روح خود یا دیگران رو انداخت بیرون دیگه؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱ام, ۱۳۹۵ ۶:۵۲ ب.ظ:

  مطمئنی نمیشه عبور کرد از دیوار؟ معمولا وقتی نزدیک جسمت باشی نمیتونی ولی فاصله بگیری میتونی

  سوال اخرت منظورت اینه که اگه کسی وارد جسمت شد چه کار کنی؟ این اتفاق زیاد نمیافته اگر بیافته همونطور که گفتی میشه، برا منم یه بار شد با کمی تلاش خارج شد.

  [پاسخ]

 • اکبر

  (بهمن ۱, ۱۳۹۵ - ۳:۲۲ ق.ظ)

  Woooww.

   

  گفتی دورترین مسافتی که رفتی مصربوده!!!!

  حالا یه سوال:میخام برون فکنی کنم برم لاس وگاس پیش کریس انگل.به نظرت میتونه منو تو حالت بیداریش ببینه؟

  منظورم اینه اون چشم سومش کاملا بازه پس میتونه فرافکنی کنه منو ببینه درسته؟

  سوال بعد:آیا حیوانات خونگی هم نگه داری میکنی؟

  بطورکلی میگن بعضی ازحیوانات توی خونه میتونن بر روح و روان انسان تاثیر مثبت بذارن. به نظرت کدوم حیوان برای نگه داری تو خونه مناسب تره؟{از نظر انرژی بخشی و تاثیرمثبت}

   

  وآخرین سوال:به نظرت برون فکنی بهتره یا فرافکنی؟چرا؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ بهمن ۱ام, ۱۳۹۵ ۷:۲۸ ق.ظ:

  اره، 

  نمیدونم آخه به وضعیت اون موقع فرد هم بستگی داره ولی ادم های عادی نمیتونن ببینن کسی رو که برون فکنی کرده حالا اونو دقیق نمیدونم.

  حیوان خونگی هم به علت اینکه شرایطش فراهم نیست ندارم./ اره بعضی هاشون تاثیر دارن/  از نظر خوب و بد هم اینطور نیست که مثلا کلا گربه منفی باشه یا قناری خوب باشه، بلکه بیشتر به این صورت هستش که بعضی هاشون انرژی مثبت دارن بعضی هاشون منفی، مثلا میتونه یه گربه تاثیر منفی داشته باشه یه گربه تاثیر منفی/  سوال اخر هم هردوشون خوبه و تجربه خوبی میتونه باشه. در فرافکنی افزایش آگاهی و کشف اسرار بیشتر هست اما در برون فکنی میشه به مناطق مختلف رفت و افراد مختلف رو دید.

  [پاسخ]

 • علی

  (دی ۳۰, ۱۳۹۵ - ۷:۲۱ ق.ظ)

  ایمان جان.عید منتظرتم.اگه سوال خوبهتایید کن اگه نه. ۲مهمترین عامل مگه تمرکز فکر نیست؟۲هر ثانیه چند بار از خاطرت رد میکنی؟۳از زمین خارج شدی؟۵تو تمرین جای خوبش احساس خفگی میکنم چرا؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۹:۴۶ ق.ظ:

   تمرکز خود به خود به وجود نمیاد و وابسته به خیلی چیزها ازجمله: آگاهی و طرز فکر ، تغذیه و سلامتی… هست، هرکدام کم و بیش تاثیر دارن. / توی برونفکنی از زمین خارج نشدم و اغلب نزدیک بودم، دورترین مسافتی که رفتم مصر بوده./ سعی کن احساست رو توی تمرین کنترل کنی

  [پاسخ]

 • علی

  (دی ۲۹, ۱۳۹۵ - ۳:۰۵ ق.ظ)

  ممنونم از اطلاعات مفیدتون.تو رو خدا تو کامنتهای قبلیم نکات منفی رو ببخشاگه ممکنه اصلاحشون کن و از نفسم بود.نمایش هم انگیزه بخشه.اشتباه کردم.کاش عیدبیامدی بوشهر هم ملاقاتت میکردیم هم کنار ساحل که خیلی شلوغ میشه نمایش میزاشتی.منزل منم.منزل خودته.وکاش یه جای دیگه بود چون سوال علمی دارم بپرسیدم۱۰۰تای هس

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ق.ظ:

  خواهش میکنم، اشکالی نداره، فعلا که مشغله زیاده ولی دوست داشتم بیام. هرسوالی هم دررابطه با متافیزیک داری میتونی بپرسی

  [پاسخ]

 • علی

  (دی ۲۸, ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱ ب.ظ)

  ایمان اگه ممکنه برات تکنیک های غیب شدن بدن.نرم کردن بدن.وپرواز بدن بزار.یا ایمیل کن.دعات میکنم.ممنونم ازت

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۸ ب.ظ:

  اول باید از تمرینات پایه شروع کرد، مثل چاکراها، ببینید عرفا و استادان واقعی به شاگردان خود تمریناتی شبیه تله کینزی یا غیب شدن نمیدن با اینکه خودشون میتونن انجام بدن. و فقط در مورد خوب بودن و تغذیه سالم داشتن از نظر ذهنی و روحی و جسمی صحبت میکنن و ممکنه شاگردا این موضوع رو نتونن درک کنن اما اینها لازم هست و تا زمانی که کسی خودش رو پالایش نکنه و ذهنش رو از چیزهای مزاحم خالی نکنه هزارتا تمرین چشم سوم و تله پورت بی فایده است. به همین خاطر بخش آگاهی و تفکر مثبت را راه اندازی کردم و به مرور مطالب مفیدی رو در این زمینه ارائه میکنم.

  [پاسخ]

 • علی

  (دی ۲۸, ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶ ق.ظ)

  حقیقتا بسیار خوشحالم که گنجی مثل شما وجود داره و افتخار دادید.ایمان جان بیا اینجا را غنی سازی کن.یهجدول تمرینی بزار از بهترینها و کاربردترینها.منم توطراحی نظر بدم فقط بخاطرالله.بنویس فقط سوال سطح بالا جواب داده میشه و غیر تکراری.سرما وگرما امواج وغیره که کم کاربردیه کمتر بشه پرکاربردهارابیشتر مثل تله کینز.تله پورت، غیب،پرواز و ….اونای که ایم جادو و جن وساحر و اینچیزا میارن مال نمیدادنن.خب باید راهنمای بشن.اگه لج دارن که هیچ.اما حقیتا اگه میتونی بخاطر خدا برو سوریه و کمک چندتا طفل کن  من نمیتونم فقط اشک همین.بی احترامی کردن جز این دارندگان این علمه باید تحمل بسه.حضرت علی که فرا استاد بود چقد توهینش کردن.هدف فقط باید بهشت فردوس باشه و بس.کمتر ضرر ابدی روحه.مثل تو از هزار هزار مایکروسافت و گوگل وچاه نفت با ارزشتره.قدر زر زرگر داند

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۳ ب.ظ:

  ممنون، منم هرکاری از دستم بربیاد برای بقیه میکنم، طبیعتا هرچراغی اطرافشو روشن میکنه و بهترین کار زیاد شدن چراغ هاست چون یک نفر نمیتونه به همه خیر برسونه با این حال تا جایی که بتونم در هر زمینه ای به هم نوع کمک میکنم. شما هم از کوچک ترین کاری که میتونی انجام بدی شروع کن./ درمورد تمرینات هم دارم برنامه ریزی آنلاین برای سایت میسازم که به زودی اماده میشه و دوستانی که تازه میخوان شروع کنن میتونن ازش استفاده کنن.

  [پاسخ]

 • علی

  (دی ۲۸, ۱۳۹۵ - ۹:۱۵ ق.ظ)

  سلام بنظر میات  ایجا بیشتر کم سنن و دنبال چیز که بکار نمیات وقت میزارن حتما میخان پز بدن جلو مردم بگن ما اینیم،خوب که چی ممکنه بی احترامیتونم کنن این مردم چون نمیدادن.و این از ضعف روحه که اینو واسه پز به مردم بخاین.بهجت ۹۰سال اینو داشت کسی هم  نفهمید فقط کمک مردم بیچاره میکرد با تله پورت و غیره.حدود ۱۰۰هزار نفر در دنیا دارن.میگم تو کل اینا  افقط تمرین۱ چی۲تله پورت۳پرواز۴غیب کردن و تله پات ارزش داره ما بقی واسه چیه.اینا هم برای رسیدن به پا کی روح و رسیدن به الله.مثلا کمک کردن به مردم بیچاره سوریه که ۲۵میلون نفر دربه در و از گرسنگی برگ درخت و گوشت گربه میخورن حداقل کمک به زن و بچه ها بخاطر الله هردولتی اونجا میره و  بدبختا خوارو ذلیل میکنن.تله پورت یاد بگیرد و برید کمک زن و بچه های اونجا بخاط الله.یه جان رو نجات بدید حداقل.گرما کینزو سرما والکترو و غیره الان انجام ندید  .سوالای با سطح بالا بپرسید حالا که به استاد پیدا شده هدفتون حد اعلا باشه .ممنونم از استاد ایمان صدیقی بسیار دوستون دارم.لازم دیدم این علم هدف دار باشه والاترین هدف خلقت

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ق.ظ:

  سلام ممنون از نظر شما، هرکسی نظری داره دیگه. مطمئنا همه هم فکر میکنن نظرشون درسته ، نتیجش شده حکومت های مختلف که همه ضد هم هستند و ادیان مختلف که همه میگن ما درست میگیم و بقیه اشتباه میکنن… در راستای همین مشکل بزرگ که بشر همیشه اسیرش بوده یک برنامه و هدف جدید دارم طراحی میکنم. یک مثال میزنم: یک روز شخصی به من میگفت کل ثروت دنیا دست فراماسون هاست! من هم وانمود کردم که این لغت برام جدیده و گفتم فراماسون چیه؟ میتونی چند تا کتاب معرفی کنی راجع به فراماسون تا بخونم؟ اونم گفت نه ولی سخنرانی دارم. گفتم ببین تو از چیزی صحبت میکنی که حتی یه کتاب دربارش نخوندی و به حرفای یه سخنران اعتماد کردی بدون هیچ تحقیقی، هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره! انسانی که حقیقت رو میگه نیازی نداره روی تناژ صداش کار کنه و صداشو بالا و پایین ببره و با حب و بقضی که توی صداش هست مخاطب رو تحت تاثیر قرار بده…. بیشتر ثروت دنیا دست اقلیت نیست.  با ۲۴ سال فروش کل نفت ایران نمیشه مایکروسافت رو خرید! گوگل، فیسبوک، Ebay و هزاران هزار میلیاردر خودساخته در جهان هست که همه از صفر شروع کردن و فراماسون و صهیونیست هم نیستن و این که بیشتر ثروت دنیا دست یک درصد یا سه درصده حرف کاملا دروغ و اشتباهی هست. پس سونی و سامسونگ و الجی و هیوندا و اپل چی؟ پس کمپانی های خودروسازی مطرح چی؟ همه میتونن ثروتمند و خوشبخت باشن باقی همه بهانه است. چارلی چاپلین و یوری گلر هم کارتن خواب بودند، هیتلر هم کارتن خواب بود اما رهبر آلمان شد. عدالتی که کاملا اجرا شده بین همه انسانها چیزیست به نام مغز، هرکسی حتی کسی که شما مثال زدی میتونه خودش رو نجات بده. این کاملا حقیقت داره. آنها یک شبه به این وضعیت نرسیده اند و خداوند در سوره رعد میفرماید سرنوشت هر قومی در دست خودشان است. ما خیلی هنر کنیم کارتن خواب ها و گورخواب های ایران رو کمک کنیم که برای کمک کردن نیازی به قدرت های ماورایی هم نیست فقط باید دست در جیب مبارک کرد! درضمن تا به حال ثروت زیادی از ایران صرف کمک به کشورهای دیگه شده از سوریه تا افریقا. پس لطفا ساده نباشید و چیزی که من همیشه گفتم: هرکسی باید اول خودشو نجات بده تا دنیا نجات پیدا کنه.

  باز هم ممنون که به سایت اسرار ماورا اهمیت میدید و مطالب رو دنبال میکنید. امیدوارم آگاهی شما روز به روز افزایش پیدا کنه.

   

  [پاسخ]

 • علیرضا هسدم

  (دی ۲۲, ۱۳۹۵ - ۷:۵۷ ب.ظ)

  سلام ایمان جان باتمرینات چی گونگ و تای چی چقدطول میکشه چی رو از دست خارج کنیم و یه چیز دیگه یه لیست به من بده ببینم از کجا شروع کنم ماورا رو چون دوست دارم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۵:۴۰ ق.ظ:

  بستگی به تمرینات داره نمیشه زمان تعیین کرد، برای سوال دومت هم دارم یه برنامه ریزی بر اساس پرسشنامه برای سایت میسازم یکم صبر کن تا آماده بشه

  [پاسخ]

 • اکبر

  (دی ۴, ۱۳۹۵ - ۳:۰۱ ق.ظ)

  کونگ فو تای چی رو بهتره بعداز فعال شدن انرژی چی انجام بدیم یا قبلش؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۴ام, ۱۳۹۵ ۶:۰۷ ق.ظ:

  قبلش

  [پاسخ]

 • محمد

  (آذر ۱۶, ۱۳۹۵ - ۷:۵۹ ق.ظ)

  با خود هیپنوتیزم هم میشه فعالش کرد؟؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۸:۴۶ ق.ظ:

  نه، شاید خیلی کم

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (آذر ۹, ۱۳۹۵ - ۸:۴۳ ب.ظ)

  ایمان جان من اگه بخوام هر روز کندالینی شمارو نه کندالینی پیشرفته تمرین کنم حدودا تا کی فعال میشه ؟ حداقل چه مدت ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آذر ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ:

  اگر نکاتی که گفتم رعایت کنی بین یک تاه دو ماه طول میکشه

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (آذر ۷, ۱۳۹۵ - ۸:۱۸ ب.ظ)

  سلام ایمان جان. با الکتروکینزی میشه اجسام رو معلق کرد؟ پرواز جسم هم میشه انجام داد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آذر ۸ام, ۱۳۹۵ ۱:۰۴ ب.ظ:

  نه نمیشه چون الکتروکینزی متعلق به خود شخص هست و فقط روی تله کینزی با چاکرا میتونه کمی تاثیر بذاره

  [پاسخ]

 • سید محمدرضا

  (آبان ۱۵, ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۸ ق.ظ)

  یه شب خواب دیدم که شدم مثل هری پاتر سوار جارو میشم باهاش پرواز میکنم چوب دستی دارم میتونم باهاش شلیک کنم اون چوب دستی رو یه مرد داخل مسجد که شبیه کریس انجل بود داد به من بعدش رفتم پیش یک روحانی گفتم اگه با از این چوب دستی و جارو استفاده کنیم اشکال شرعی داره گفت نه ولی باید از راه درست ازش استفاده کنی خلاصه خیلی خوب بود بعد از این که این خواب رو دیدم تصمیم گرفتم برم تو اینترنت درباره پرواز اشیا بدون تماس فیزیکی بگردم تا اینکه با تله کینزی اشنا شدم میشه لطف کنید اون خوابی که دیدم تعبیرش میشه چی خیلی دوست دارم بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آبان ۱۵ام, ۱۳۹۵ ۷:۴۴ ب.ظ:

  نمیدونم راستش، فکر کنم باید از همون روحانی بپرسی که تو خوابت دیدی، خخخ

  معمولا خواب هایی که تحت تاثیر افکار و رویدادهای روزمره هستند تعبیر ندارند.

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (آبان ۱۳, ۱۳۹۵ - ۲:۰۵ ب.ظ)

  سلام ایمان جان . اگه کندالینی فعال بشه میشه اجسام و اشیاء رو بلند کرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آبان ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۶:۱۰ ب.ظ:

  خیر، کندالینی ربطی به تله کینزی نداره

  [پاسخ]

 • wizard

  (آبان ۱۱, ۱۳۹۵ - ۲:۵۳ ب.ظ)

  اره انرژی رو که حس میکنم اما کاغذو نمیتونم تکون بدم خیلی دلسرد میشم بغضی مواقع-لطفا کمکم کن مرسی

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آبان ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۴:۵۰ ب.ظ:

  این چیزا زمان بر و سخت هست ، نباید خیلی سخت بگیرید و مهم ترین نکته این هست که نباید خود را به یک کار خاص محدود کرد، یعنی روی تله کینزی یا رویابینی یا هر چیز دیگری پافشاری نکنید بلکه تمرینات مختلفی را انجام بدهید و برای هر موفقیتی در هر زمینه ای از متافیزیک که بدست میاورید خوشحال و سپاسگزار باشید.

  [پاسخ]

 • WIZARD

  (آبان ۶, ۱۳۹۵ - ۷:۰۷ ق.ظ)

  سلام ایمان جان  من میخام کاغذو حرکت بدم اما نمیشه ؟

  دلیلش چیه؟ خیلی حالم گرفته میشه 🙁

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آبان ۶ام, ۱۳۹۵ ۸:۴۴ ق.ظ:

  طبق اموزش پیش رفتی؟ انرژی رو بین کف دست هات حس کردی؟

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (آبان ۲, ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹ ب.ظ)

  سلام ایمان جان. اگه میشه آموزش تناگادالام رو هم بزاری ممنون میشم. آیا فوتو کینزیت واقعی بود یا شعبده؟

  [پاسخ]

 • سید محمدرضا

  (مهر ۲۷, ۱۳۹۵ - ۲:۱۱ ب.ظ)

  سلام ببخشید یه چند تا سوال داشتم این عکسی که از خودتون گذاشتید واقعیه!!!یه سوال دیگه هم داشتم میتونید به من یاد بدید از این کارا بکنم خواهش میکنم من عاشق اینجور کارها هستم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۴:۵۰ ب.ظ:

  کدوم کارها؟ ببین کارهایی که من انجام میدم از شاخه های مختلفی تشکیل شده، بعضی هاش واقعیه بعضی هاش تردستی و شعبده هست و بعضی هاشون همه میتونن فقط باید یکم تمرین کنن ، اگر دنبال توانایی های واقعی هستی که در همین سایت اموزش ها هست

  [پاسخ]

 • امیر

  (شهریور ۲۱, ۱۳۹۵ - ۹:۵۲ ب.ظ)

  سلام ایمان جون یه سوال: این مقاله چی شما رو من از کجا پیدا کنم؟ هر چی گشتم نبود.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۴:۱۸ ب.ظ:

  همون مقاله الکتروکینزیه (و مقاله تمرینات تقویت چی بوده که از سایت حذف شده، همون اولی کافیه)

  [پاسخ]

 • سعید

  (شهریور ۱۹, ۱۳۹۵ - ۵:۵۳ ب.ظ)

  سلام من چگونه انرژی چی خودم رو تو خونه فعال کنم؟ لطفا دقیق بگویید.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۳:۲۵ ب.ظ:

  تمرینات چی گونگ میتونه مناسب باشه

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ - ۷:۵۶ ق.ظ)

    سلام ایمان جون . این مقاله جدیدت کنترل اتش تست شده هست ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ب.ظ:

  سلام، اره

  [پاسخ]

 • alimola

  (مرداد ۲۷, ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۲ ق.ظ)

  سلام خسته نباشیدو خدا قوت

  لطفا در مورد گفتگوهای ذهنی فیلمی را معرفی کنید و راهکاری را برای کنترل این جور گفتگوها به زبان خودتان (ساده و کاربردی) بیان کنید ممنون میشم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ:

  فیلم هفت تیر، REVOLVER بهترین فیلم در این زمینه هست. و آموزشی که من براش نوشتم سکوت ذهن هست.

  [پاسخ]

 • مجتبی

  (مرداد ۸, ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۹ ق.ظ)

  سلام.
  یه سه چهار روزیه بدنم خیلی حساس شده. تو کل روز داخل و اطراف سر و بالا تنم یه احساسی مثل الکتریسیته می کنم. بقیه ی بدنم هم بعضی وقتا این حس ایجاد میشه و از بین میره. بعضی وقتا از این حالت لذت می برم و اطرافم را خوب حس میکنم ولی بعضی وقتا آزار دهندس.بعد از انجام کینزی ها هم این حس قوی تر میشه.افکارم هم بهم ریخته. بعضی مواقع روز احساس میکنم خیلی با اراده و آگاه و با شور واشتیاق هستم و همه ی افکارم منطقی هستن بعد یه چند ساعت احساس میکنم کمی گیج شدم و حال انجام کاری را ندارم و در افکارم تردید زیادی به وجود میاد. کلا گیج شدم. شب ها هم چند بار موقع خوابیدن وقتی حواسم پرت میشد و داشت خوابم میبرد یه دفعه حواسم جمع میشد و تمرکزم زیاد میشد و چشم سومم سفت میشد بدنم هم گرم و سفت میشد و احساس میکردم می خوابم برونفکنی کنم ولی سعی کردم نشد.
  می خواستم بدونم اینا خوبه یا بده و آیا دائمیه؟ آخه بعضی وقتا خیلی آزار دهندس و خیلی گیج و سردرگم میشم.
  احساس الکتریسیته هم به خاطر کمبود یا زیاد شدن انرژیه؟ چون بعضی وقتا چرخ روانی را هم نمی تونم حرکت بدم. واقعا ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ:

  سلام، بله اینها به خاطر انرژی هست، باید یک مدیتیشن دائمی و روزانه در برنامه خود داشته باشید و به ارامش و آسوده بودن بیش از هر تمرین دیگری اهمیت بدهید.

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۳۰, ۱۳۹۵ - ۵:۲۷ ب.ظ)

  داداش ایمان اگه میشه میتونی آموزش بیدار سازی کندالینی رو بنویسی ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۵ ۴:۲۶ ق.ظ:

  فعلا فرصتش نیست

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۲۹, ۱۳۹۵ - ۳:۰۴ ب.ظ)

  من که روم نمیشه.. چون یه بار بهش گفتم .. گفت خیلی خطرناکه . یه وقت اتفاقی میفته .. فلان و از این حرفا . برا همین میخوام که شما این مقاله رو بزارین تو این سایت.. تا من از شما بخرم .. به هیچ وجه نباید بفهمه چون جدیدا به مامانم گفته…… قربونت اگه تونستی بگیرش

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۱:۱۲ ب.ظ:

  نه من اجازه کپی یا فروشش رو ندارم

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۲۹, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۷ ق.ظ)

  ایمان جان مقاله کندالینی و چاکراهای استاد آرام رو کی میزاری ؟ ایشون دایی بنده هستن… به نظرم میاد که تو این کتاب آموزش بیداری کندالینی و تطهیر چاکراها وجود داره….

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۲:۳۶ ب.ظ:

  از داییت بگیر دیگه! خخخ یعنی من از داییت بهت نزدیک ترم؟!

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۲۸, ۱۳۹۵ - ۳:۵۵ ب.ظ)

  سلام ایمان جان . اگه میشه کتاب کندالینی و چاکراهای استاد آرام رو هم بزارید تو این وبلاگ . ممنونت میشم…

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۷ ب.ظ:

  فکر کنم کپی رایت داشته باشه، اگر نداشت میذارم

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (تیر ۲۶, ۱۳۹۵ - ۷:۱۱ ب.ظ)

  این سوالم باتوجه به سوال قبلیم هس که دراینجا فرستادم. قبل از خوندن
  پیام قبلی رو مطالعه بفرمایید.
  الان دیگه اون حالتها بیشتر و عمیقتر شده.یعنی فکرکنید به حالت هیپنوتیزم رفتید و به مرحله سفت وسیخ شدن بدن رسیدید و تو اون حالت یکی سیم برق سه فاز بهتون وصل کنه!
  خیلی رنج آوره.که بدن هم سفت بشه و هم گرمای همراه برق بسیارزیاد رو داشته باشه.
  واقعا این حالتها برام غیرقابل تحمله.
  تا نفس رو نگه میدارم علاوه بر اون حالتها حس میکنم دور تا دور بدنم یه انرژی بسیارقوی وسنگین بوجودمیاد که به کل بدنم فشارمیاره و حتی اگه روش متمرکز شم میتونم بوسیله اونا خودمو نو هوا معلق کنم.
  حالا اینا به کنار,ای کاش مغزم اینقد گرم وخشک نمیشد!انگار که تمام رگها و مویرگها به همراه خونهای مغزم خشک میشن درحین نگه داشتن نفس,ترسم از اینه که یه وقت منجر به سکته مغزی نشه.
  بازم میگم که با وجود همه ی این حالتها اصلا ضربان قلبم تند نمیشه و رنگ پوستمم تغییری نمیکنه.
  خواهشا یه توضیح درمورد همه ی اون حالتهای بوجود اومده بدید که هرکدومشون چیه و واسه چی بوجودمیان تا شاید با دونستن علتشون کمی تحملشون آسون تر بشه.
  باتشکر.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ب.ظ:

  اگر فقط در مرحله کاتالپسی این حالت ها پیش میان به خاطر تلقینات هست و خطری نداره فقط سعی کنید همانقدر که روی سفت شدن بدن تمرکز کرده اید روی آرام شدن و شل شدن بدن هم تمرکز کنید و حالت مناسبی رو در خودتون به وجود بیارین.چون کاتالپسی آخرین مرحله نیست و باید ازش گذر کرد.

  [پاسخ]

 • مجتبی

  (تیر ۲۳, ۱۳۹۵ - ۱:۳۴ ب.ظ)

  سلام
  چند تا سوال دارم. آيا با مديتيشن روزانه ميشه انرژي چي را فعال و تقويت كرد و آيا اون تمرين نقطه ي سياه براي افزايش تمركز انرژي را كاهش ميده؟ كينزي هاي ديگه به جز تله كينزي چه طور؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۱:۴۲ ب.ظ:

  بله میشه، تمرین نقطه سیاه هم انرژی رو کاهش نمیدهد همچنین کینزی ها

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۲۳, ۱۳۹۵ - ۸:۳۶ ق.ظ)

  سلام ایمان جان . تمرینات تقویت چی رو روزی دوبار انجام بدم خوبه ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۱:۴۱ ب.ظ:

  سلام، اره

  [پاسخ]

 • alimola

  (تیر ۲۲, ۱۳۹۵ - ۹:۱۰ ق.ظ)

  سلام امیدوارم همیشه بمانی در مسیر کمک به کشف حقیقت برای رهایی از دروغ واقعیتهای زندگی وموفق باشی

  لطفا با اطمینان جواب بدهید چون خیلی برای من مهم
  قبل از اینکه اقدام به انجام تمارین فعال سازی انرزی چی بکنم میتوانستم راحت بدون کلام با انرزی دست خود دیگران را به حالت خواب هیپنوتیزمی ببرم
  اما بعد از گذشت 10 روز که شروع به تمرین فعال سازی انرزی چی کردم الان خیلی به سختی میتوانم معمول را بخواب ببرم
  ایا این انرزی چی با انرزی برای خواباندن بکار مبرم تداخل داره؟

  ایا با ادامه تمارین اچی امکان داره دیگه نتوانم هیپنوتیزم بکنم ؟
  ایا خود شما هر دو انرزی را همزمان دارید وشما میتوانید معمول را با انرزی دست نه نگاه به خواب ببرید
  ممنون از جوابهای صادقانتون

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۴:۲۸ ب.ظ:

  سلام، ممنون
  باید ادامه بدهید تمرینات رو و این مشکل موقتی هست. بعدا درست میشه.

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (تیر ۲۰, ۱۳۹۵ - ۳:۱۷ ب.ظ)

  سلام

  این تنفسی که گفتید رو وقتی انجام میدم,این حالتها برام پیش میاد:

  وقتی دو سه بار وهربار4ثانیه نفسمو نگه میدارم توی سرم یه حالت سنگینی همراه گزگز احساس میکنم و بقیه بدنم مثل حالت هیپنوتیزم سفت و سنگین همراه با گرما ولرزش توی تمام قسمتهای بدنم {حتی روی زبانم}میشه انگار که کل چاکراهای اصلی و فرعی بازمیشن وشروع به ارتعاش میکنن و جالب اینجان که وقتی چندبار اینطوری میشم,دفعه بعدش باید مثلا 6ثانیه نفسمو نگه دارم تا به این حالت برسم.

  موقع نگه داشتن نفس رنگ پوستم تغییرنمیکنه{یعنی مثل حالت خفگی پوستم قرمز نمیشه و رنگ طبیعی خودشو داره}حتی بعدازانجام این نوع تنفس پوستم روشنتر وشفاف ترهم میشه.

  راستی هرموقع قبل ازخواب انجامش میدم وقتی به خلسه میرسم انگار ذهنم با همون گزگزها شروع به بیرون رفتن ازاتاق میکنه{یه چیزی مثل همون برونفکنی}

  حالا این حالتها خوبه یا نه؟چون موقع سنگینی سر یه احساس خیلی بدی دارم,انگار که مغزم داره گرم وخشک میشه و منومیبره تو حالت هیپنوتیزم.

  نمیدونم باوجود این حالت باید تنفس رو ادامه بدم یا نه.

  لطفا راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۶ ب.ظ:

  آره، خوبه ادامه بده

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۲۰, ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۳ ق.ظ)

  نه ایمان جان علاقه زیادی دارم . فقط میخواستم بدونم تا کی دوام میاره ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۲ ب.ظ:

  کلا در متافیزیک پرسیدن قبل از عمل کردن اشتباه بزرگیه، برعکس کارهای دیگس چون عقل گوید شش جهت حد است و بیرون راه نیست ، عشق گوید راه هست و رفته ام من بارها

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۱۹, ۱۳۹۵ - ۹:۳۰ ب.ظ)

  ایمان جان برای مقاله کنترل آتش اگه بعد از سه چهار هفته تمرین تونستم شمع رو روشن کنم. تا چه مدتی این توانایی با من هست؟ تا آخر عمر یا موقت؟؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۹:۰۷ ق.ظ:

  نمیدونم، مگه فرقی هم میکنه؟ یعنی اگر موقتی باشه دیگه نمیری دنبالش؟

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۱۹, ۱۳۹۵ - ۷:۵۲ ب.ظ)

  ایمان جان مقاله فعال و تقویت چی چه مقدار روی انرژی چی تاثیر داره ؟ آیا این سه تمرین برای برقی کردن بدن کاربرد دارن ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۹:۰۶ ق.ظ:

  اره

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۱۹, ۱۳۹۵ - ۷:۲۹ ب.ظ)

  سلام ایمان جان میشه یه مقاله جدید در مورد معلق کردن اجسام بزاری؟ میخواستم بدونم ماکرو تله کینزی چه ربطی به دست داره ؟

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۱۶, ۱۳۹۵ - ۴:۳۲ ق.ظ)

  ایمان جان اگه کندالینی فعال بشه باهاش میشه تمام کینزی ها از جمله الکترو کینزی و پیرو کینزی و سرماکینزی و هیدرو کینزی و ….. رو کنترل کرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۲ ق.ظ:

  همشون نه، الکتروکینزی رو میشه، پیروکینزی هم ممکنه

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۱۶, ۱۳۹۵ - ۴:۰۷ ق.ظ)

  سلام ایمان جان . مقاله جدید پایرو کینزی در آخرش میشه شمع و کبریت رو روشن کرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۱ ق.ظ:

  سلام، اره

  [پاسخ]

 • alimola

  (تیر ۱۴, ۱۳۹۵ - ۶:۴۴ ب.ظ)

  سلام و خسته نباشید

  چند تا  تمرین یوگا دراخر  مقاله آموزش فعال سازی و تقویت چی  گذاشتی ولی همون طور که میدونی  باید حرکات یوگا با  تنفس(عمل دم و بازدم) صحیح مخصوص هر تمرین انجام بگیرد در غیر این صورت امکان دارد نتیجه معکوس داشته باشد لذا خواهشی دارم که نحوه نفس کشیدن ونگه داشتن تنفس در تمرین های یوگا را بفرمایید؟ 

  لطفا اگر میشود مقاله مستندی از طریقه رسیدن خود شما  به فعل سازی چی  (تمرینها و انجام دستورات و روشی که باعث فعال کردن انرزی شد) را بگزاریید تا با اطمینان بیشتری به تمرین ادامه بدهیم؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۵ام, ۱۳۹۵ ۴:۱۹ ب.ظ:

   سلام، درسته که تنفس صحیح مهمه اما اینطور نیست که تاثیر تمرین برعکس بشه، همین تنفس هم در کتب و منابع مختلف به صورت مشابه و یکسان گفته نشده و اختلاف هایی هست، با اینحال در مقالات دیگر و همچنین مقاله ای که در مورد تنفس تهیه کردم طرز نفس کشیدن گفته شده. برای من هم به صورت کامل فعال نشده. 

  [پاسخ]

 • alimola

  (تیر ۱۴, ۱۳۹۵ - ۹:۴۶ ق.ظ)

  سلام وممنون از اینکه راهنمایی میکنید     در مورد  

  مقاله آموزش فعال سازی و تقویت چی   

  تمرین اول که گفتین ۴زانو بشینیداگر به حالت لوتوس بشینیم اشکال داره؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۵ ۴:۲۹ ب.ظ:

  سلام، خواهش

  نه اشکالی نداره

  [پاسخ]

 • alimola

  (تیر ۱۲, ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۰ ق.ظ)

  تمرین اول که گفتین 4زانو بشینید میتونیم به حالت لوتوس بشینیم اشکال داره؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۵:۳۹ ب.ظ:

  توی کدوم تمرین؟ یعنی چه اموزشی بود؟

  [پاسخ]

 • alimola

  (تیر ۱۲, ۱۳۹۵ - ۱۱:۲۸ ق.ظ)

  سلام

  با عرض پوزش اگر میشه خودتون سرچ کنین  فالون دافا  بدون درد سر میاد مطمئن پشیمان نمی شویدخیلی تمارین ساده و پرفایده هستند

  البته معذرت از اینکه نمیتونم لینک  بزارم نه اینکه نخوام( نمیشه

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۵:۳۶ ب.ظ:

  باشه ، حتما، ممنون

  [پاسخ]

 • alimola

  (تیر ۱۱, ۱۳۹۵ - ۵:۰۴ ق.ظ)

  سلام وممنون که راهنمایی میکنی

  لطفا تمرینات فالون دافا (از یوتیوب میتونی دانلود کنی) را برای یکبار هم شده انجام بده و نظر خودتو  در مورد انرزی که در تو ایجاد میکنه بنویس

  در من احساس گرما و تمرکز ایجاد میشود

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۱ام, ۱۳۹۵ ۳:۱۶ ب.ظ:

  لطفا لینک بدین

  [پاسخ]

 • alimola

  (تیر ۱۰, ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۶ ق.ظ)

  سلام

  میشه در یک روز هم تمرین اول و دوم را انجام داد ؟

  بعد از یک هفته تمرین اول انجام دادیم بعد تمرین دوم شروع کردیم بعد باید تمرین اول را کنار بزاریم؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۳:۵۰ ب.ظ:

  آره میشه، ولی طبق آموزش انجام بدین بهتره.

  اره بعدش تمرین اول لازم نیست ولی نوشتم که باز هم انجام بدین ضرر نداره

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۸, ۱۳۹۵ - ۳:۰۷ ب.ظ)

  ایمان جان میشه به جای چهل شمع از یک شمع نسوز استفاده کنیم ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۱ ب.ظ:

  این تمرینی که میگی اصلا جواب نمیده و دوستان زیادی انجام دادن و هیچ نتیجه ای نگرفتن

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۷, ۱۳۹۵ - ۵:۴۶ ب.ظ)

  ایمان جان در پایان چهل روز میشه به طور داعم شمع و کبریت رو روشن کرد یا به یا به طور موقت ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۰ ب.ظ:

  موقتی هست، در ضمن پایان چهل روز رو فراموش کن، اصلا نمیشه در ماورا زمان تعیین کرد، مقاله پایروکینزی که جدیدا نوشتم و تمریناتش توسط چند نفر تست شده رو انجام بده.

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۷, ۱۳۹۵ - ۳:۵۰ ب.ظ)

  سلام ایمان جان تمرینات فایر بندینگ شدنی هست ؟ آیا با انجامش در پایان چهل روز به طور داعم این توانایی بدست میاد یا به طور موقت؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۷ام, ۱۳۹۵ ۴:۰۰ ب.ظ:

  سلام، بله شدنی هست، آموزش جدید که گذاشتم بخونید، این مورد تایید من هست. (آموزش پایروکینزی)

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (تیر ۳, ۱۳۹۵ - ۵:۳۰ ق.ظ)

  سلام ایمان جان . این فیلم چی کونگ چه نوع چی کونگ هس؟ منظورم ازنوع کدوم یک از چی کونگ هاست. مثل چی کونگ سلامت بخش- چی کونگ درمانی و….-  بعدش این آموزش چه قدر روی انرژی چی تاثیر داره ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۵ ۵:۲۳ ب.ظ:

  برای انرژی چی تاثیرش زیاده، این فیلمو یکی از دوستان داده اطلاعات دقیقشو اون میدونه، ولی میگفت وقتی تمرین میکرده روی انرژی چی مخصوصا چاکرای دست تاثیر زیادی داشته، یک نفر دیگه هم انجام داد ونتیجه مشابه براش داشت.

  [پاسخ]

 • سید

  (خرداد ۳۱, ۱۳۹۵ - ۸:۴۴ ب.ظ)

   سلام داش ایمان.1- واسه تمرین دوم مقاله چی که گفتین تو دو نوبت  دست رو پاندولی حرکت بدیم تو هر نوبت چه مدتی حرکت بدیم؟. چون شما گفتین تا زمانی که  دستمون بی حس بشه اینکارو بکنیم اما هرکاری میکنم دستم بی حس نمیشه. برای همین تو هر نوبت 10 دقیقه و روی هم رفته روزی نیم ساعت تمرین میکنم.  آیا تمرینی من درسته ؟2- بعد اینکه شما این تمرین رو روزی چقدر تمرین میکردین؟ -3 شما بعد از چه مدت بدنتون برقی شد؟مدتشو بگین

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۴ ب.ظ:

  سلام، باید تا وقتی که دستت بی حس بشه انجام بدی دیگه، زمانشو طولانی تر کن. در مورد اشخاص هم با هم فرق داره و ندونی بهتره

  [پاسخ]

 • مجتبی

  (خرداد ۳۱, ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۶ ب.ظ)

  سلام

  یه سوال داشتم. جدیدا کف دستام احساس گرمای زیادی می کنم و می تونم این گرما را از دستم خارج کنم. دور تا دور کف دستم هم احساس لرزش ریز دارم. آیا این به خاطر انرژی چی است؟ ولی آخه یه ذره تو تله کینزی ضیعف شدم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۲ ب.ظ:

  اره، در مورد تله کینزی با دست هم وقتی چندبار انجامش بدی ضعیف میشه و انرژیت کم میشه

  [پاسخ]

 • سید

  (خرداد ۲۹, ۱۳۹۵ - ۹:۴۱ ب.ظ)

  ایمان جان  شما اهل کدوم استان هستید؟

   

  [پاسخ]

 • سید

  (خرداد ۲۸, ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴ ب.ظ)

  سلام ایمان جان . شما اهل کدوم استان هستید؟

   

  [پاسخ]

 • سید

  (خرداد ۲۸, ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۳ ب.ظ)

  ایمان جان شما اهل کدوم استان هستین؟

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (خرداد ۲۸, ۱۳۹۵ - ۹:۱۱ ق.ظ)

   ایمان جان ببخشید یه چن تا سوال در مورد همزاد و موکل داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم. 1-آیا تو تسخیر موکل فرشته رو بلدی؟ اگ بلدی میشه به من هم یاد بدی؟ چون از قرار معلوم پدر بزرگ مادر و همین طور پدر بزرگ پدر هردو موکل و همزادشون زو تسخیر کردن . همینطور پدرم ک تا یکی دو سال پیش داشت . اما به من  2-آیا موکل فرشته کارهای همزاد رو میکنه ؟رازشون رو نمیگن

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۷:۰۹ ق.ظ:

  در این زمینه اطلاعی ندارم

  [پاسخ]

 • سید

  (خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۶ ب.ظ)

  تمرینات مقاله چی رو هر روز چند بار انجام بدم بهتره ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۳:۰۴ ب.ظ:

  یک بار کافیه

  [پاسخ]

 • سید

  (خرداد ۲۵, ۱۳۹۵ - ۹:۱۰ ب.ظ)

  سلام ایمان جان . تو واسه خودت کلا الکترو کینزی چه قدر وقت گذاشتی؟ یعنی چه قدر طول کشید تا لامپ و دیود رو روشن کنی؟ 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۳ ب.ظ:

  من همیشه تمرین میکردم، زمان نمیشه براش تعیین کرد

  [پاسخ]

 • سید

  (خرداد ۲۵, ۱۳۹۵ - ۱:۱۸ ب.ظ)

   ایمان جان . تو واسه خودت کلا الکترو کینزی چه قدر وقت گذاشتی؟ یعنی چه قدر طول کشید تا لامپ و دیود رو روشن کنی؟

  [پاسخ]

 • سید

  (خرداد ۲۴, ۱۳۹۵ - ۹:۳۳ ب.ظ)

  ایمان جان با انجام فیلم آموزشی کی کونگ هر روز تا یک ماه میشه انرزی چی رو فعال کرد؟ بعدش میشه الکترو کینزی رو فعال کرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۵ ۹:۰۹ ق.ظ:

  نمیشه زمان تعیین کرد برای رسیدن به هریک از کینزی ها

  [پاسخ]

 • سید محمد جواد

  (خرداد ۲۳, ۱۳۹۵ - ۵:۲۸ ق.ظ)

  سلام ایمان جان . علاعم فعال شدن انرژی چی چیست؟

   

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۴:۰۳ ب.ظ:

   معمولا بدن دارای برق میشه وقتی انرژی چی کسی فعال میشه

  [پاسخ]

 • سید

  (اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵ - ۹:۰۵ ب.ظ)

   در مورد تمرین سوم هم یه سوال داشتم اینکه بعد از به پشت خوابیذن منظورتون اینه که پل بریم؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۵ ۲:۳۷ ب.ظ:

  دقیق یادم نیست اگر ممکنه یه عکس از اون مطلب بفرستید

  [پاسخ]

 • سید

  (اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵ - ۸:۵۸ ب.ظ)

  سلام ایمان جان . در مورد تمرین دوم مقاله چی یه سوال داشتم . شما گفتین دست ها رو به موازات زمین بالا ببریم . یعنی از بغل بیاریم بالا یا از جلو ؟ منظوم همون تمرین چرخاندن پاندولی دست هست

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۵ ۲:۳۶ ب.ظ:

  از بغل

  [پاسخ]

 • sahdi

  (فروردین ۲۳, ۱۳۹۵ - ۴:۳۶ ب.ظ)

  salam

  ie soal dashtam

  chetori be fahmam energy chim fa ale?

  age kundalini faal she chi mishe? che balaie besaret miad 🙂 ??

  kheili dus daram faalesh konam ama tu bazi sayta neveshte divune mishi az in cherto perta rast migan ?

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۵ ۸:۵۱ ق.ظ:

  سلام، به زودی مطلب کندالینی آماده میشه

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *