تقویت و فعال سازی انرژی چی

 

نیروی چی در بدن چیست؟

لغت چی را می توان به صورت ” نیروی حیات” یا “نیروی محرکه” ترجمه کرد. انرژی چی نیرویی است که باعث می شود اتفاقات رخ دهند و اساسی ترین چیزی است که بوجود آمدن چیزهای دیگر مانند: جاذبه، مغناطیس و دیگر نیرو ها را ممکن می سازد. نیروی چی به صورت مستقیم قابل مشاهده نیست و مسیرهایی که انرژی چی در آن جریان دارند ساختاری آناتومیکی در بدن ندارند.

به همین دلیل این نیرو از مسیر خود بیرون زده و به صورت زیگزاگی در تمام بدن جریان پیدا می کند. این مسیر ها مریدین نام دارند و چی در درون آن ها با الگوی مشخص و خاصی جریان می یابد و در بدن گردش می کند.

این جریان از نیم تنه بالایی بدن شروع شده و سپس به سمت دست ها جاری شده، از آن باز می گردد و سپس به پاهای می رود. هر بار که این مسیر به نیم تنه بالای بدن باز می گردد، از اندام های متفاوتی عبو ر می کند، در نتیجه در طول یک دوره و گردش کامل، انرژی چی تمام قسمت های بدن را پوشش داده و از میان تمام اندام های داخلی بدن عبور می کند.
در طب غربی هیچ مفهومی به عنوان جایگزینی برای انرژی چی وجود ندارد. با وجود آن که انرژی چی در همان جهتی که خون و عصب ها حرکت می کنند، جریان دارد، ولی به هیچ وجه با آن ها یکسان نیست. 
انرژی چی، همانند یک فشار در پشت پیام عصبی است که باعث می شود این پیام ها منتقل شده یا باعث می شود قلب سریع تر کار کرده و خون بیشتری را ارسال کند.

نزدیک ترین مفهوم به انرژی چی در طب غربی، همان انرژی است که در علم فیزیک آن را مورد بررسی قرار داده است. به طور مثال، در فیزیک همه اجسام دارای سطوح مختلف انرژی هستند و در طب سنتی چینی نیز همه اجسام از خود سطوح مختلف نیروی چی را نشان می دهند. 

 دو نوع آشکار سازی انرژی چی در بدن انسان وجود دارد:

ماده، همانند اعضا و بافت های بدن و عملکرد که شامل تبدیل، انتقال، نگه داشتن، افزایش، حمایت و گرم کردن است. در عملکرد تبدیل انرژی چی به بدن ما کمک می کند مواد خام هوا و غذا به سوخت مورد نیاز بدن تبدیل گردند.

عملکرد انتقال به بدن کمک می کند مواد را از یک قسمت به قسمت دیگر بدن منتقل کرده، غذا را در درون دستگاه گوارش حرکت دهد و ادرار را از کلیه ها به مثانه انتقال دهد.

عملکرد نگهداری چی به ما کمک می کند چیزهای مختلف را در جای خود ثابت نگه داریم همانند رحم که نوزاد در حال تکامل را در درون بدن نگاه می دارد.

همانند این عملکرد، چی همچنین قابلیت افزایش نیز دارد که به بلند کردن اعضا و اندام ها بر خلاف جهت جاذبه زمین، و جلوگیری از جا به جا شدن و افتادن آن ها، کمک می کند.

نیروی چی از ما در برابر عوامل بیماری زا محافظت کرده و زمانی که در معرض آلودگی ها یا آب و هوای بسیار بد قرار می گیریم، بدن ما را گرم (یا سرد) کرده و تمام فرآیند های فیزیولوژیکی در بدن را ممکن می سازد. 

حرکت <a href=نیروی چی با طب سوزنی و سنتی چین احساس می شود" />

چی chi، انرژی بی مرز حیات برای سلامتی و زیبایی

این کلمه ریشه در فرهنگ و فلسفه طب سنتی چین باستان دارد. چی به انرژی طبیعی که تمام جهان را فرا گرفته است، گفته می شود. این انرژی، نیرویی در تمام موجودات زنده است. چی یک مفهوم متافیزیکی است. در واقع می توان گفت یک انرژی به نوعی غیر طبیعی یا فرا طبیعی است. 

در کشور های مختلف اصطلاحات و کلمات مختلفی وجود دارند که به مفهوم نیروی چی می باشند. به طور مثال در هند به آن پرانا (Prana) به معنی نفس و یا تماس شفا بخش،

و در ژاپن به آن کی (Ki) به معنی انرژی نیروی زندگی گفته می شود و در چین Qi چی گفته می شود. ریکی (Reiki) که یک روش درمانی ژاپنی است نیز از انرژی حیاتی و روحی برای درمان بیماری ها استفاده می کند. 

فلسفه باستانی چینی، چی را به عنوان نیرویی توصیف می کند که از تمام مواد دیگر جدا بوده و به هیچ کدام ارتباطی ندارد در صورتی که در برخی کشور ها و فرهنگ های دیگر این انرژی از مواد مختلف در محیط بوجود آمده و برخی نیز باوری عکس آن را دارند.

با این وجود فلسفه ای دیگر نیز موجود است که توسط بودائیسم و تائوئیسم حمایت می شود و در آن می گویند تمام اجسام اطراف ما تصورات هستند.

برخی از فیلسوفان هندی بدون به کار بردن کلمه چی، کمی بیشتر پیش رفته اند و اظهار کرده اند که نیرویی ازلی یا یک انرژی، تمام مواد و اجسام را در چرخه هایی تکرار شونده، ثابت نگاه داشته یا از بین می برد. تمام مواد تصوری از حقیقت انرژی ازلی هستند. 


افزایش چی با حرکات تنفسی طب چینی و سوزنی،غذا

نیروی چی بسیار شگفت انگیز است. تنها مشکل این است که این انرژی شناخته نشده است. پیچیدگی و راز های زیادی وجود دارد که ما در این جا می خواهیم به آن ها بپردازیم.
1- زمانی که شما غذا می خورید و بدن تا را تغذیه می کنید، نیروی چی را وارد بدن تان می کنید. نیروی چی باعث تبدیل انرژی شیمیایی به انرژی مکانیکی در بدن می شود. شما از این فرآیند چیزی جز گرما حس نمی کنید. این فرآیند گرما تولید می کند. این پایین ترین و ساده ترین حالت انرژی چی می باشد.
2- انرژی چی در سطح دوم زمانی است که شما از وجود انرژی در بدن تان آگاه می شوید. این مرحله شامل تکنیک هایی مانند درمان ریکی (Reiki) و دیگر شکل های درمان های روحی مانند طب سوزنی، مدیتیشن، چاکرا ها می باشد. بسیاری از مردم این سطح را تجربه می کنند ولی به دلیل آن که آن را در زمینه های مختلف تجربه کرده اند آن را به گونه های مختلف توصیف می کنند و در نتیجه دچار اشتباه می شوند. این تعاریف و شناخت ها از نیروی چی مخصوص و بر طبق همان زمینه ای است که آن ها در آن تجربه دارند.
3- سطح سوم نیروی چی که مهم ترین سطح می باشد، زمانی است که شما آن را در بیرون از بدن خود آشکار می کنید. این مرحله شامل چیزایی مانند جذابت فردی و گیرایی، جا به جایی اشیا، تلپاتی و … می شود.
رسیدن به این مرحله از انرژی چی بسیار دشوار است چرا که تاثیرات آن برای هر فرد متفاوت است و هر کسی نمی تواند به این مرحله دست پیدا کند.  تعریف نهایی نیروی چی در واقع خواست و قصد است. این مساله در سطوح مختلف وجود که در مورد آن صحبت می کنیم، قابل مشاهده است.
اگر تصمیم دارید بدنی سالم و اندام و پوستی زیبا داشته باشید، باید بهتر و غذاهایی که دچار اصلاح ژنتیکی نشده اند مصرف کنید تا سالم تر بمانید. در مورد چی آگاهی بیشتری بیابید، می توانید کلاس های یوگا، هنر های رزمی و … بروید. این کلاس ها بهترین راه برای آگاه شدن و یافتن اطلاعات بیشتر در مورد جریان انرژی چر در بدن است. نه تنها به دلیل آن که این روش ها با تصور و تمرکز برای آگاهی و هدایت نیروی چی سر و کار دارند، بلکه با رفتار ها و کنش های تمام جهان در سر و کار دارند. با این حال به یاد داشته باشید که این ها تنها در صورتی تاثیر گذار خواهند بود که شما یک معلم هنر های رزمی یا … با تجربه بیابید که به شما کمک کند ذات نیروی چی را درک کنید.
بنابراین در ابتدا شما تصمیم می گیرید شخصیتی جذاب داشته و سپس رفتار های گیرا از خود بروز می دهید و در  مرحله بعد شما فردی پر جذبه خواهید بود. پس از آن شما این انرژی را به دیگران داده تا در مورد چیزی فکر کنید و فرد دیگری آن فکر را در ذهن شما متوجه شود و در مرحله آخر شما قادر خواهید بود اشیا را بدون تماس جا به جا کنید. تمام این ها تصمیمات شما و قصد و نیت شما جهت عملی کردن آن و رسیدن به تعریف و اثبات نهایی نیروی چی می باشد.

منبع : سایت سالم چی https://www.salemchi.com

سایر مطالب مرتبط
هیپنوتیزم و خودهیپنوتیزم   آموزش خودهیپنوتیزم(ایمان صدیقی) دانلود   ...
آموزش انواع کینزی آموزش فوتو کینزی دانلود PDF   آموزش تله کینزی(دورجنبانی) مرحله اول: آموزش قدم ب...
روانشناسی و موفقیت فرمول کشف استعدادهای نهفته (جدید) دانلود تمرینات تقویت اراده و قدرت مانیتیزم شخصی دانلود کتاب قدرت اراده نوشته...
کیـــمیـاگـــــــری دانلود کتاب کیمیاگر کتاب کیمیاگر پائولوکوئیلیو دانلود درباره کیمیاگری دانلود مقاله فلسفه کیم...
آموزش یــــوگا و مدیتیشن کتاب یوگای عاشقانه ساتیا سای بابا دانلود کریا هاتایوگای باباجی دانلود کتاب باکتی یوگا دانلود ...
فعال سازی چشـــم ســـوم راهنمای باز شدن چشم سوم دانلود یک روش ساده برای تحریک چشم سوم دانلود فعال سازی چشم سوم دانلود &...

110 دیدگاه در “تقویت و فعال سازی انرژی چی

 • فروردین ۲۳, ۱۳۹۵ at ۴:۳۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  salam

  ie soal dashtam

  chetori be fahmam energy chim fa ale?

  age kundalini faal she chi mishe? che balaie besaret miad 🙂 ??

  kheili dus daram faalesh konam ama tu bazi sayta neveshte divune mishi az in cherto perta rast migan ?

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ فروردین ۲۴ام, ۱۳۹۵ ۸:۵۱ ق.ظ:

  سلام، به زودی مطلب کندالینی آماده میشه

  [پاسخ]

 • اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵ at ۸:۵۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . در مورد تمرین دوم مقاله چی یه سوال داشتم . شما گفتین دست ها رو به موازات زمین بالا ببریم . یعنی از بغل بیاریم بالا یا از جلو ؟ منظوم همون تمرین چرخاندن پاندولی دست هست

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۵ ۲:۳۶ ب.ظ:

  از بغل

  [پاسخ]

 • اردیبهشت ۱۶, ۱۳۹۵ at ۹:۰۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

   در مورد تمرین سوم هم یه سوال داشتم اینکه بعد از به پشت خوابیذن منظورتون اینه که پل بریم؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۷ام, ۱۳۹۵ ۲:۳۷ ب.ظ:

  دقیق یادم نیست اگر ممکنه یه عکس از اون مطلب بفرستید

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۳, ۱۳۹۵ at ۵:۲۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . علاعم فعال شدن انرژی چی چیست؟

   

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۴:۰۳ ب.ظ:

   معمولا بدن دارای برق میشه وقتی انرژی چی کسی فعال میشه

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۴, ۱۳۹۵ at ۹:۳۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان با انجام فیلم آموزشی کی کونگ هر روز تا یک ماه میشه انرزی چی رو فعال کرد؟ بعدش میشه الکترو کینزی رو فعال کرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۵ ۹:۰۹ ق.ظ:

  نمیشه زمان تعیین کرد برای رسیدن به هریک از کینزی ها

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۵, ۱۳۹۵ at ۱:۱۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

   ایمان جان . تو واسه خودت کلا الکترو کینزی چه قدر وقت گذاشتی؟ یعنی چه قدر طول کشید تا لامپ و دیود رو روشن کنی؟

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۵, ۱۳۹۵ at ۹:۱۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . تو واسه خودت کلا الکترو کینزی چه قدر وقت گذاشتی؟ یعنی چه قدر طول کشید تا لامپ و دیود رو روشن کنی؟ 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۶ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۳ ب.ظ:

  من همیشه تمرین میکردم، زمان نمیشه براش تعیین کرد

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۶, ۱۳۹۵ at ۱۰:۳۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  تمرینات مقاله چی رو هر روز چند بار انجام بدم بهتره ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۳:۰۴ ب.ظ:

  یک بار کافیه

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۸, ۱۳۹۵ at ۹:۱۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

   ایمان جان ببخشید یه چن تا سوال در مورد همزاد و موکل داشتم اگه جواب بدی ممنون میشم. 1-آیا تو تسخیر موکل فرشته رو بلدی؟ اگ بلدی میشه به من هم یاد بدی؟ چون از قرار معلوم پدر بزرگ مادر و همین طور پدر بزرگ پدر هردو موکل و همزادشون زو تسخیر کردن . همینطور پدرم ک تا یکی دو سال پیش داشت . اما به من  2-آیا موکل فرشته کارهای همزاد رو میکنه ؟رازشون رو نمیگن

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ خرداد ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۷:۰۹ ق.ظ:

  در این زمینه اطلاعی ندارم

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۸, ۱۳۹۵ at ۱۲:۴۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان شما اهل کدوم استان هستین؟

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۸, ۱۳۹۵ at ۱۱:۰۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . شما اهل کدوم استان هستید؟

   

  [پاسخ]

 • خرداد ۲۹, ۱۳۹۵ at ۹:۴۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان  شما اهل کدوم استان هستید؟

   

  [پاسخ]

 • خرداد ۳۱, ۱۳۹۵ at ۱۲:۲۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام

  یه سوال داشتم. جدیدا کف دستام احساس گرمای زیادی می کنم و می تونم این گرما را از دستم خارج کنم. دور تا دور کف دستم هم احساس لرزش ریز دارم. آیا این به خاطر انرژی چی است؟ ولی آخه یه ذره تو تله کینزی ضیعف شدم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۲ ب.ظ:

  اره، در مورد تله کینزی با دست هم وقتی چندبار انجامش بدی ضعیف میشه و انرژیت کم میشه

  [پاسخ]

 • خرداد ۳۱, ۱۳۹۵ at ۸:۴۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

   سلام داش ایمان.1- واسه تمرین دوم مقاله چی که گفتین تو دو نوبت  دست رو پاندولی حرکت بدیم تو هر نوبت چه مدتی حرکت بدیم؟. چون شما گفتین تا زمانی که  دستمون بی حس بشه اینکارو بکنیم اما هرکاری میکنم دستم بی حس نمیشه. برای همین تو هر نوبت 10 دقیقه و روی هم رفته روزی نیم ساعت تمرین میکنم.  آیا تمرینی من درسته ؟2- بعد اینکه شما این تمرین رو روزی چقدر تمرین میکردین؟ -3 شما بعد از چه مدت بدنتون برقی شد؟مدتشو بگین

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۴ ب.ظ:

  سلام، باید تا وقتی که دستت بی حس بشه انجام بدی دیگه، زمانشو طولانی تر کن. در مورد اشخاص هم با هم فرق داره و ندونی بهتره

  [پاسخ]

 • تیر ۳, ۱۳۹۵ at ۵:۳۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . این فیلم چی کونگ چه نوع چی کونگ هس؟ منظورم ازنوع کدوم یک از چی کونگ هاست. مثل چی کونگ سلامت بخش- چی کونگ درمانی و….-  بعدش این آموزش چه قدر روی انرژی چی تاثیر داره ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۵ ۵:۲۳ ب.ظ:

  برای انرژی چی تاثیرش زیاده، این فیلمو یکی از دوستان داده اطلاعات دقیقشو اون میدونه، ولی میگفت وقتی تمرین میکرده روی انرژی چی مخصوصا چاکرای دست تاثیر زیادی داشته، یک نفر دیگه هم انجام داد ونتیجه مشابه براش داشت.

  [پاسخ]

 • تیر ۷, ۱۳۹۵ at ۳:۵۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان تمرینات فایر بندینگ شدنی هست ؟ آیا با انجامش در پایان چهل روز به طور داعم این توانایی بدست میاد یا به طور موقت؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۷ام, ۱۳۹۵ ۴:۰۰ ب.ظ:

  سلام، بله شدنی هست، آموزش جدید که گذاشتم بخونید، این مورد تایید من هست. (آموزش پایروکینزی)

  [پاسخ]

 • تیر ۷, ۱۳۹۵ at ۵:۴۶ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان در پایان چهل روز میشه به طور داعم شمع و کبریت رو روشن کرد یا به یا به طور موقت ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۰ ب.ظ:

  موقتی هست، در ضمن پایان چهل روز رو فراموش کن، اصلا نمیشه در ماورا زمان تعیین کرد، مقاله پایروکینزی که جدیدا نوشتم و تمریناتش توسط چند نفر تست شده رو انجام بده.

  [پاسخ]

 • تیر ۸, ۱۳۹۵ at ۳:۰۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان میشه به جای چهل شمع از یک شمع نسوز استفاده کنیم ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۹ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۱ ب.ظ:

  این تمرینی که میگی اصلا جواب نمیده و دوستان زیادی انجام دادن و هیچ نتیجه ای نگرفتن

  [پاسخ]

 • تیر ۱۰, ۱۳۹۵ at ۱۰:۱۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام

  میشه در یک روز هم تمرین اول و دوم را انجام داد ؟

  بعد از یک هفته تمرین اول انجام دادیم بعد تمرین دوم شروع کردیم بعد باید تمرین اول را کنار بزاریم؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۳:۵۰ ب.ظ:

  آره میشه، ولی طبق آموزش انجام بدین بهتره.

  اره بعدش تمرین اول لازم نیست ولی نوشتم که باز هم انجام بدین ضرر نداره

  [پاسخ]

 • تیر ۱۱, ۱۳۹۵ at ۵:۰۴ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وممنون که راهنمایی میکنی

  لطفا تمرینات فالون دافا (از یوتیوب میتونی دانلود کنی) را برای یکبار هم شده انجام بده و نظر خودتو  در مورد انرزی که در تو ایجاد میکنه بنویس

  در من احساس گرما و تمرکز ایجاد میشود

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۱ام, ۱۳۹۵ ۳:۱۶ ب.ظ:

  لطفا لینک بدین

  [پاسخ]

 • تیر ۱۲, ۱۳۹۵ at ۱۱:۲۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام

  با عرض پوزش اگر میشه خودتون سرچ کنین  فالون دافا  بدون درد سر میاد مطمئن پشیمان نمی شویدخیلی تمارین ساده و پرفایده هستند

  البته معذرت از اینکه نمیتونم لینک  بزارم نه اینکه نخوام( نمیشه

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۵:۳۶ ب.ظ:

  باشه ، حتما، ممنون

  [پاسخ]

 • تیر ۱۲, ۱۳۹۵ at ۱۱:۳۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  تمرین اول که گفتین 4زانو بشینید میتونیم به حالت لوتوس بشینیم اشکال داره؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۵:۳۹ ب.ظ:

  توی کدوم تمرین؟ یعنی چه اموزشی بود؟

  [پاسخ]

 • تیر ۱۴, ۱۳۹۵ at ۹:۴۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام وممنون از اینکه راهنمایی میکنید     در مورد  

  مقاله آموزش فعال سازی و تقویت چی   

  تمرین اول که گفتین ۴زانو بشینیداگر به حالت لوتوس بشینیم اشکال داره؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۴ام, ۱۳۹۵ ۴:۲۹ ب.ظ:

  سلام، خواهش

  نه اشکالی نداره

  [پاسخ]

 • تیر ۱۴, ۱۳۹۵ at ۶:۴۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام و خسته نباشید

  چند تا  تمرین یوگا دراخر  مقاله آموزش فعال سازی و تقویت چی  گذاشتی ولی همون طور که میدونی  باید حرکات یوگا با  تنفس(عمل دم و بازدم) صحیح مخصوص هر تمرین انجام بگیرد در غیر این صورت امکان دارد نتیجه معکوس داشته باشد لذا خواهشی دارم که نحوه نفس کشیدن ونگه داشتن تنفس در تمرین های یوگا را بفرمایید؟ 

  لطفا اگر میشود مقاله مستندی از طریقه رسیدن خود شما  به فعل سازی چی  (تمرینها و انجام دستورات و روشی که باعث فعال کردن انرزی شد) را بگزاریید تا با اطمینان بیشتری به تمرین ادامه بدهیم؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۵ام, ۱۳۹۵ ۴:۱۹ ب.ظ:

   سلام، درسته که تنفس صحیح مهمه اما اینطور نیست که تاثیر تمرین برعکس بشه، همین تنفس هم در کتب و منابع مختلف به صورت مشابه و یکسان گفته نشده و اختلاف هایی هست، با اینحال در مقالات دیگر و همچنین مقاله ای که در مورد تنفس تهیه کردم طرز نفس کشیدن گفته شده. برای من هم به صورت کامل فعال نشده. 

  [پاسخ]

 • تیر ۱۶, ۱۳۹۵ at ۴:۰۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . مقاله جدید پایرو کینزی در آخرش میشه شمع و کبریت رو روشن کرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۱ ق.ظ:

  سلام، اره

  [پاسخ]

 • تیر ۱۶, ۱۳۹۵ at ۴:۳۲ ق.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان اگه کندالینی فعال بشه باهاش میشه تمام کینزی ها از جمله الکترو کینزی و پیرو کینزی و سرماکینزی و هیدرو کینزی و ….. رو کنترل کرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۲ ق.ظ:

  همشون نه، الکتروکینزی رو میشه، پیروکینزی هم ممکنه

  [پاسخ]

 • تیر ۱۹, ۱۳۹۵ at ۷:۲۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان میشه یه مقاله جدید در مورد معلق کردن اجسام بزاری؟ میخواستم بدونم ماکرو تله کینزی چه ربطی به دست داره ؟

  [پاسخ]

 • تیر ۱۹, ۱۳۹۵ at ۷:۵۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان مقاله فعال و تقویت چی چه مقدار روی انرژی چی تاثیر داره ؟ آیا این سه تمرین برای برقی کردن بدن کاربرد دارن ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۹:۰۶ ق.ظ:

  اره

  [پاسخ]

 • تیر ۱۹, ۱۳۹۵ at ۹:۳۰ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان برای مقاله کنترل آتش اگه بعد از سه چهار هفته تمرین تونستم شمع رو روشن کنم. تا چه مدتی این توانایی با من هست؟ تا آخر عمر یا موقت؟؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۹:۰۷ ق.ظ:

  نمیدونم، مگه فرقی هم میکنه؟ یعنی اگر موقتی باشه دیگه نمیری دنبالش؟

  [پاسخ]

 • تیر ۲۰, ۱۳۹۵ at ۱۱:۰۳ ق.ظ
  پیوند یکتا

  نه ایمان جان علاقه زیادی دارم . فقط میخواستم بدونم تا کی دوام میاره ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۲ ب.ظ:

  کلا در متافیزیک پرسیدن قبل از عمل کردن اشتباه بزرگیه، برعکس کارهای دیگس چون عقل گوید شش جهت حد است و بیرون راه نیست ، عشق گوید راه هست و رفته ام من بارها

  [پاسخ]

 • تیر ۲۰, ۱۳۹۵ at ۳:۱۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام

  این تنفسی که گفتید رو وقتی انجام میدم,این حالتها برام پیش میاد:

  وقتی دو سه بار وهربار4ثانیه نفسمو نگه میدارم توی سرم یه حالت سنگینی همراه گزگز احساس میکنم و بقیه بدنم مثل حالت هیپنوتیزم سفت و سنگین همراه با گرما ولرزش توی تمام قسمتهای بدنم {حتی روی زبانم}میشه انگار که کل چاکراهای اصلی و فرعی بازمیشن وشروع به ارتعاش میکنن و جالب اینجان که وقتی چندبار اینطوری میشم,دفعه بعدش باید مثلا 6ثانیه نفسمو نگه دارم تا به این حالت برسم.

  موقع نگه داشتن نفس رنگ پوستم تغییرنمیکنه{یعنی مثل حالت خفگی پوستم قرمز نمیشه و رنگ طبیعی خودشو داره}حتی بعدازانجام این نوع تنفس پوستم روشنتر وشفاف ترهم میشه.

  راستی هرموقع قبل ازخواب انجامش میدم وقتی به خلسه میرسم انگار ذهنم با همون گزگزها شروع به بیرون رفتن ازاتاق میکنه{یه چیزی مثل همون برونفکنی}

  حالا این حالتها خوبه یا نه؟چون موقع سنگینی سر یه احساس خیلی بدی دارم,انگار که مغزم داره گرم وخشک میشه و منومیبره تو حالت هیپنوتیزم.

  نمیدونم باوجود این حالت باید تنفس رو ادامه بدم یا نه.

  لطفا راهنمایی کنید.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۴:۳۶ ب.ظ:

  آره، خوبه ادامه بده

  [پاسخ]

 • تیر ۲۲, ۱۳۹۵ at ۹:۱۰ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام امیدوارم همیشه بمانی در مسیر کمک به کشف حقیقت برای رهایی از دروغ واقعیتهای زندگی وموفق باشی

  لطفا با اطمینان جواب بدهید چون خیلی برای من مهم
  قبل از اینکه اقدام به انجام تمارین فعال سازی انرزی چی بکنم میتوانستم راحت بدون کلام با انرزی دست خود دیگران را به حالت خواب هیپنوتیزمی ببرم
  اما بعد از گذشت 10 روز که شروع به تمرین فعال سازی انرزی چی کردم الان خیلی به سختی میتوانم معمول را بخواب ببرم
  ایا این انرزی چی با انرزی برای خواباندن بکار مبرم تداخل داره؟

  ایا با ادامه تمارین اچی امکان داره دیگه نتوانم هیپنوتیزم بکنم ؟
  ایا خود شما هر دو انرزی را همزمان دارید وشما میتوانید معمول را با انرزی دست نه نگاه به خواب ببرید
  ممنون از جوابهای صادقانتون

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۴:۲۸ ب.ظ:

  سلام، ممنون
  باید ادامه بدهید تمرینات رو و این مشکل موقتی هست. بعدا درست میشه.

  [پاسخ]

 • تیر ۲۳, ۱۳۹۵ at ۸:۳۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . تمرینات تقویت چی رو روزی دوبار انجام بدم خوبه ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۱:۴۱ ب.ظ:

  سلام، اره

  [پاسخ]

 • تیر ۲۳, ۱۳۹۵ at ۱:۳۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام
  چند تا سوال دارم. آيا با مديتيشن روزانه ميشه انرژي چي را فعال و تقويت كرد و آيا اون تمرين نقطه ي سياه براي افزايش تمركز انرژي را كاهش ميده؟ كينزي هاي ديگه به جز تله كينزي چه طور؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۱:۴۲ ب.ظ:

  بله میشه، تمرین نقطه سیاه هم انرژی رو کاهش نمیدهد همچنین کینزی ها

  [پاسخ]

 • تیر ۲۶, ۱۳۹۵ at ۷:۱۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  این سوالم باتوجه به سوال قبلیم هس که دراینجا فرستادم. قبل از خوندن
  پیام قبلی رو مطالعه بفرمایید.
  الان دیگه اون حالتها بیشتر و عمیقتر شده.یعنی فکرکنید به حالت هیپنوتیزم رفتید و به مرحله سفت وسیخ شدن بدن رسیدید و تو اون حالت یکی سیم برق سه فاز بهتون وصل کنه!
  خیلی رنج آوره.که بدن هم سفت بشه و هم گرمای همراه برق بسیارزیاد رو داشته باشه.
  واقعا این حالتها برام غیرقابل تحمله.
  تا نفس رو نگه میدارم علاوه بر اون حالتها حس میکنم دور تا دور بدنم یه انرژی بسیارقوی وسنگین بوجودمیاد که به کل بدنم فشارمیاره و حتی اگه روش متمرکز شم میتونم بوسیله اونا خودمو نو هوا معلق کنم.
  حالا اینا به کنار,ای کاش مغزم اینقد گرم وخشک نمیشد!انگار که تمام رگها و مویرگها به همراه خونهای مغزم خشک میشن درحین نگه داشتن نفس,ترسم از اینه که یه وقت منجر به سکته مغزی نشه.
  بازم میگم که با وجود همه ی این حالتها اصلا ضربان قلبم تند نمیشه و رنگ پوستمم تغییری نمیکنه.
  خواهشا یه توضیح درمورد همه ی اون حالتهای بوجود اومده بدید که هرکدومشون چیه و واسه چی بوجودمیان تا شاید با دونستن علتشون کمی تحملشون آسون تر بشه.
  باتشکر.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۲ ب.ظ:

  اگر فقط در مرحله کاتالپسی این حالت ها پیش میان به خاطر تلقینات هست و خطری نداره فقط سعی کنید همانقدر که روی سفت شدن بدن تمرکز کرده اید روی آرام شدن و شل شدن بدن هم تمرکز کنید و حالت مناسبی رو در خودتون به وجود بیارین.چون کاتالپسی آخرین مرحله نیست و باید ازش گذر کرد.

  [پاسخ]

 • تیر ۲۸, ۱۳۹۵ at ۳:۵۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . اگه میشه کتاب کندالینی و چاکراهای استاد آرام رو هم بزارید تو این وبلاگ . ممنونت میشم…

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۴:۴۷ ب.ظ:

  فکر کنم کپی رایت داشته باشه، اگر نداشت میذارم

  [پاسخ]

 • تیر ۲۹, ۱۳۹۵ at ۱۱:۲۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان مقاله کندالینی و چاکراهای استاد آرام رو کی میزاری ؟ ایشون دایی بنده هستن… به نظرم میاد که تو این کتاب آموزش بیداری کندالینی و تطهیر چاکراها وجود داره….

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۲۹ام, ۱۳۹۵ ۲:۳۶ ب.ظ:

  از داییت بگیر دیگه! خخخ یعنی من از داییت بهت نزدیک ترم؟!

  [پاسخ]

 • تیر ۲۹, ۱۳۹۵ at ۳:۰۴ ب.ظ
  پیوند یکتا

  من که روم نمیشه.. چون یه بار بهش گفتم .. گفت خیلی خطرناکه . یه وقت اتفاقی میفته .. فلان و از این حرفا . برا همین میخوام که شما این مقاله رو بزارین تو این سایت.. تا من از شما بخرم .. به هیچ وجه نباید بفهمه چون جدیدا به مامانم گفته…… قربونت اگه تونستی بگیرش

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ تیر ۳۰ام, ۱۳۹۵ ۱:۱۲ ب.ظ:

  نه من اجازه کپی یا فروشش رو ندارم

  [پاسخ]

 • تیر ۳۰, ۱۳۹۵ at ۵:۲۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  داداش ایمان اگه میشه میتونی آموزش بیدار سازی کندالینی رو بنویسی ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۱ام, ۱۳۹۵ ۴:۲۶ ق.ظ:

  فعلا فرصتش نیست

  [پاسخ]

 • مرداد ۸, ۱۳۹۵ at ۱۱:۳۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام.
  یه سه چهار روزیه بدنم خیلی حساس شده. تو کل روز داخل و اطراف سر و بالا تنم یه احساسی مثل الکتریسیته می کنم. بقیه ی بدنم هم بعضی وقتا این حس ایجاد میشه و از بین میره. بعضی وقتا از این حالت لذت می برم و اطرافم را خوب حس میکنم ولی بعضی وقتا آزار دهندس.بعد از انجام کینزی ها هم این حس قوی تر میشه.افکارم هم بهم ریخته. بعضی مواقع روز احساس میکنم خیلی با اراده و آگاه و با شور واشتیاق هستم و همه ی افکارم منطقی هستن بعد یه چند ساعت احساس میکنم کمی گیج شدم و حال انجام کاری را ندارم و در افکارم تردید زیادی به وجود میاد. کلا گیج شدم. شب ها هم چند بار موقع خوابیدن وقتی حواسم پرت میشد و داشت خوابم میبرد یه دفعه حواسم جمع میشد و تمرکزم زیاد میشد و چشم سومم سفت میشد بدنم هم گرم و سفت میشد و احساس میکردم می خوابم برونفکنی کنم ولی سعی کردم نشد.
  می خواستم بدونم اینا خوبه یا بده و آیا دائمیه؟ آخه بعضی وقتا خیلی آزار دهندس و خیلی گیج و سردرگم میشم.
  احساس الکتریسیته هم به خاطر کمبود یا زیاد شدن انرژیه؟ چون بعضی وقتا چرخ روانی را هم نمی تونم حرکت بدم. واقعا ممنون میشم اگه راهنماییم کنی.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۸ام, ۱۳۹۵ ۱۱:۴۴ ق.ظ:

  سلام، بله اینها به خاطر انرژی هست، باید یک مدیتیشن دائمی و روزانه در برنامه خود داشته باشید و به ارامش و آسوده بودن بیش از هر تمرین دیگری اهمیت بدهید.

  [پاسخ]

 • مرداد ۲۷, ۱۳۹۵ at ۱۰:۵۲ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام خسته نباشیدو خدا قوت

  لطفا در مورد گفتگوهای ذهنی فیلمی را معرفی کنید و راهکاری را برای کنترل این جور گفتگوها به زبان خودتان (ساده و کاربردی) بیان کنید ممنون میشم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۰۸ ب.ظ:

  فیلم هفت تیر، REVOLVER بهترین فیلم در این زمینه هست. و آموزشی که من براش نوشتم سکوت ذهن هست.

  [پاسخ]

 • شهریور ۱۰, ۱۳۹۵ at ۷:۵۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

    سلام ایمان جون . این مقاله جدیدت کنترل اتش تست شده هست ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ شهریور ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۳ ب.ظ:

  سلام، اره

  [پاسخ]

 • شهریور ۱۹, ۱۳۹۵ at ۵:۵۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام من چگونه انرژی چی خودم رو تو خونه فعال کنم؟ لطفا دقیق بگویید.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۰ام, ۱۳۹۵ ۳:۲۵ ب.ظ:

  تمرینات چی گونگ میتونه مناسب باشه

  [پاسخ]

 • شهریور ۲۱, ۱۳۹۵ at ۹:۵۲ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جون یه سوال: این مقاله چی شما رو من از کجا پیدا کنم؟ هر چی گشتم نبود.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ شهریور ۲۲ام, ۱۳۹۵ ۴:۱۸ ب.ظ:

  همون مقاله الکتروکینزیه (و مقاله تمرینات تقویت چی بوده که از سایت حذف شده، همون اولی کافیه)

  [پاسخ]

 • مهر ۲۷, ۱۳۹۵ at ۲:۱۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ببخشید یه چند تا سوال داشتم این عکسی که از خودتون گذاشتید واقعیه!!!یه سوال دیگه هم داشتم میتونید به من یاد بدید از این کارا بکنم خواهش میکنم من عاشق اینجور کارها هستم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مهر ۲۷ام, ۱۳۹۵ ۴:۵۰ ب.ظ:

  کدوم کارها؟ ببین کارهایی که من انجام میدم از شاخه های مختلفی تشکیل شده، بعضی هاش واقعیه بعضی هاش تردستی و شعبده هست و بعضی هاشون همه میتونن فقط باید یکم تمرین کنن ، اگر دنبال توانایی های واقعی هستی که در همین سایت اموزش ها هست

  [پاسخ]

 • آبان ۲, ۱۳۹۵ at ۱۲:۰۹ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان. اگه میشه آموزش تناگادالام رو هم بزاری ممنون میشم. آیا فوتو کینزیت واقعی بود یا شعبده؟

  [پاسخ]

 • آبان ۶, ۱۳۹۵ at ۷:۰۷ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان  من میخام کاغذو حرکت بدم اما نمیشه ؟

  دلیلش چیه؟ خیلی حالم گرفته میشه 🙁

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آبان ۶ام, ۱۳۹۵ ۸:۴۴ ق.ظ:

  طبق اموزش پیش رفتی؟ انرژی رو بین کف دست هات حس کردی؟

  [پاسخ]

 • آبان ۱۱, ۱۳۹۵ at ۲:۵۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  اره انرژی رو که حس میکنم اما کاغذو نمیتونم تکون بدم خیلی دلسرد میشم بغضی مواقع-لطفا کمکم کن مرسی

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آبان ۱۲ام, ۱۳۹۵ ۴:۵۰ ب.ظ:

  این چیزا زمان بر و سخت هست ، نباید خیلی سخت بگیرید و مهم ترین نکته این هست که نباید خود را به یک کار خاص محدود کرد، یعنی روی تله کینزی یا رویابینی یا هر چیز دیگری پافشاری نکنید بلکه تمرینات مختلفی را انجام بدهید و برای هر موفقیتی در هر زمینه ای از متافیزیک که بدست میاورید خوشحال و سپاسگزار باشید.

  [پاسخ]

 • آبان ۱۳, ۱۳۹۵ at ۲:۰۵ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان . اگه کندالینی فعال بشه میشه اجسام و اشیاء رو بلند کرد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آبان ۱۳ام, ۱۳۹۵ ۶:۱۰ ب.ظ:

  خیر، کندالینی ربطی به تله کینزی نداره

  [پاسخ]

 • آبان ۱۵, ۱۳۹۵ at ۱۰:۵۸ ق.ظ
  پیوند یکتا

  یه شب خواب دیدم که شدم مثل هری پاتر سوار جارو میشم باهاش پرواز میکنم چوب دستی دارم میتونم باهاش شلیک کنم اون چوب دستی رو یه مرد داخل مسجد که شبیه کریس انجل بود داد به من بعدش رفتم پیش یک روحانی گفتم اگه با از این چوب دستی و جارو استفاده کنیم اشکال شرعی داره گفت نه ولی باید از راه درست ازش استفاده کنی خلاصه خیلی خوب بود بعد از این که این خواب رو دیدم تصمیم گرفتم برم تو اینترنت درباره پرواز اشیا بدون تماس فیزیکی بگردم تا اینکه با تله کینزی اشنا شدم میشه لطف کنید اون خوابی که دیدم تعبیرش میشه چی خیلی دوست دارم بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آبان ۱۵ام, ۱۳۹۵ ۷:۴۴ ب.ظ:

  نمیدونم راستش، فکر کنم باید از همون روحانی بپرسی که تو خوابت دیدی، خخخ

  معمولا خواب هایی که تحت تاثیر افکار و رویدادهای روزمره هستند تعبیر ندارند.

  [پاسخ]

 • آذر ۷, ۱۳۹۵ at ۸:۱۸ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان. با الکتروکینزی میشه اجسام رو معلق کرد؟ پرواز جسم هم میشه انجام داد؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آذر ۸ام, ۱۳۹۵ ۱:۰۴ ب.ظ:

  نه نمیشه چون الکتروکینزی متعلق به خود شخص هست و فقط روی تله کینزی با چاکرا میتونه کمی تاثیر بذاره

  [پاسخ]

 • آذر ۹, ۱۳۹۵ at ۸:۴۳ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان جان من اگه بخوام هر روز کندالینی شمارو نه کندالینی پیشرفته تمرین کنم حدودا تا کی فعال میشه ؟ حداقل چه مدت ؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آذر ۱۰ام, ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ:

  اگر نکاتی که گفتم رعایت کنی بین یک تاه دو ماه طول میکشه

  [پاسخ]

 • آذر ۱۶, ۱۳۹۵ at ۷:۵۹ ق.ظ
  پیوند یکتا

  با خود هیپنوتیزم هم میشه فعالش کرد؟؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ آذر ۱۶ام, ۱۳۹۵ ۸:۴۶ ق.ظ:

  نه، شاید خیلی کم

  [پاسخ]

 • دی ۴, ۱۳۹۵ at ۳:۰۱ ق.ظ
  پیوند یکتا

  کونگ فو تای چی رو بهتره بعداز فعال شدن انرژی چی انجام بدیم یا قبلش؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۴ام, ۱۳۹۵ ۶:۰۷ ق.ظ:

  قبلش

  [پاسخ]

 • دی ۲۲, ۱۳۹۵ at ۷:۵۷ ب.ظ
  پیوند یکتا

  سلام ایمان جان باتمرینات چی گونگ و تای چی چقدطول میکشه چی رو از دست خارج کنیم و یه چیز دیگه یه لیست به من بده ببینم از کجا شروع کنم ماورا رو چون دوست دارم

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۳ام, ۱۳۹۵ ۵:۴۰ ق.ظ:

  بستگی به تمرینات داره نمیشه زمان تعیین کرد، برای سوال دومت هم دارم یه برنامه ریزی بر اساس پرسشنامه برای سایت میسازم یکم صبر کن تا آماده بشه

  [پاسخ]

 • دی ۲۸, ۱۳۹۵ at ۹:۱۵ ق.ظ
  پیوند یکتا

  سلام بنظر میات  ایجا بیشتر کم سنن و دنبال چیز که بکار نمیات وقت میزارن حتما میخان پز بدن جلو مردم بگن ما اینیم،خوب که چی ممکنه بی احترامیتونم کنن این مردم چون نمیدادن.و این از ضعف روحه که اینو واسه پز به مردم بخاین.بهجت ۹۰سال اینو داشت کسی هم  نفهمید فقط کمک مردم بیچاره میکرد با تله پورت و غیره.حدود ۱۰۰هزار نفر در دنیا دارن.میگم تو کل اینا  افقط تمرین۱ چی۲تله پورت۳پرواز۴غیب کردن و تله پات ارزش داره ما بقی واسه چیه.اینا هم برای رسیدن به پا کی روح و رسیدن به الله.مثلا کمک کردن به مردم بیچاره سوریه که ۲۵میلون نفر دربه در و از گرسنگی برگ درخت و گوشت گربه میخورن حداقل کمک به زن و بچه ها بخاطر الله هردولتی اونجا میره و  بدبختا خوارو ذلیل میکنن.تله پورت یاد بگیرد و برید کمک زن و بچه های اونجا بخاط الله.یه جان رو نجات بدید حداقل.گرما کینزو سرما والکترو و غیره الان انجام ندید  .سوالای با سطح بالا بپرسید حالا که به استاد پیدا شده هدفتون حد اعلا باشه .ممنونم از استاد ایمان صدیقی بسیار دوستون دارم.لازم دیدم این علم هدف دار باشه والاترین هدف خلقت

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ق.ظ:

  سلام ممنون از نظر شما، هرکسی نظری داره دیگه. مطمئنا همه هم فکر میکنن نظرشون درسته ، نتیجش شده حکومت های مختلف که همه ضد هم هستند و ادیان مختلف که همه میگن ما درست میگیم و بقیه اشتباه میکنن… در راستای همین مشکل بزرگ که بشر همیشه اسیرش بوده یک برنامه و هدف جدید دارم طراحی میکنم. یک مثال میزنم: یک روز شخصی به من میگفت کل ثروت دنیا دست فراماسون هاست! من هم وانمود کردم که این لغت برام جدیده و گفتم فراماسون چیه؟ میتونی چند تا کتاب معرفی کنی راجع به فراماسون تا بخونم؟ اونم گفت نه ولی سخنرانی دارم. گفتم ببین تو از چیزی صحبت میکنی که حتی یه کتاب دربارش نخوندی و به حرفای یه سخنران اعتماد کردی بدون هیچ تحقیقی، هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره! انسانی که حقیقت رو میگه نیازی نداره روی تناژ صداش کار کنه و صداشو بالا و پایین ببره و با حب و بقضی که توی صداش هست مخاطب رو تحت تاثیر قرار بده…. بیشتر ثروت دنیا دست اقلیت نیست.  با ۲۴ سال فروش کل نفت ایران نمیشه مایکروسافت رو خرید! گوگل، فیسبوک، Ebay و هزاران هزار میلیاردر خودساخته در جهان هست که همه از صفر شروع کردن و فراماسون و صهیونیست هم نیستن و این که بیشتر ثروت دنیا دست یک درصد یا سه درصده حرف کاملا دروغ و اشتباهی هست. پس سونی و سامسونگ و الجی و هیوندا و اپل چی؟ پس کمپانی های خودروسازی مطرح چی؟ همه میتونن ثروتمند و خوشبخت باشن باقی همه بهانه است. چارلی چاپلین و یوری گلر هم کارتن خواب بودند، هیتلر هم کارتن خواب بود اما رهبر آلمان شد. عدالتی که کاملا اجرا شده بین همه انسانها چیزیست به نام مغز، هرکسی حتی کسی که شما مثال زدی میتونه خودش رو نجات بده. این کاملا حقیقت داره. آنها یک شبه به این وضعیت نرسیده اند و خداوند در سوره رعد میفرماید سرنوشت هر قومی در دست خودشان است. ما خیلی هنر کنیم کارتن خواب ها و گورخواب های ایران رو کمک کنیم که برای کمک کردن نیازی به قدرت های ماورایی هم نیست فقط باید دست در جیب مبارک کرد! درضمن تا به حال ثروت زیادی از ایران صرف کمک به کشورهای دیگه شده از سوریه تا افریقا. پس لطفا ساده نباشید و چیزی که من همیشه گفتم: هرکسی باید اول خودشو نجات بده تا دنیا نجات پیدا کنه.

  باز هم ممنون که به سایت اسرار ماورا اهمیت میدید و مطالب رو دنبال میکنید. امیدوارم آگاهی شما روز به روز افزایش پیدا کنه.

   

  [پاسخ]

 • دی ۲۸, ۱۳۹۵ at ۱۰:۳۶ ق.ظ
  پیوند یکتا

  حقیقتا بسیار خوشحالم که گنجی مثل شما وجود داره و افتخار دادید.ایمان جان بیا اینجا را غنی سازی کن.یهجدول تمرینی بزار از بهترینها و کاربردترینها.منم توطراحی نظر بدم فقط بخاطرالله.بنویس فقط سوال سطح بالا جواب داده میشه و غیر تکراری.سرما وگرما امواج وغیره که کم کاربردیه کمتر بشه پرکاربردهارابیشتر مثل تله کینز.تله پورت، غیب،پرواز و ….اونای که ایم جادو و جن وساحر و اینچیزا میارن مال نمیدادنن.خب باید راهنمای بشن.اگه لج دارن که هیچ.اما حقیتا اگه میتونی بخاطر خدا برو سوریه و کمک چندتا طفل کن  من نمیتونم فقط اشک همین.بی احترامی کردن جز این دارندگان این علمه باید تحمل بسه.حضرت علی که فرا استاد بود چقد توهینش کردن.هدف فقط باید بهشت فردوس باشه و بس.کمتر ضرر ابدی روحه.مثل تو از هزار هزار مایکروسافت و گوگل وچاه نفت با ارزشتره.قدر زر زرگر داند

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۳ ب.ظ:

  ممنون، منم هرکاری از دستم بربیاد برای بقیه میکنم، طبیعتا هرچراغی اطرافشو روشن میکنه و بهترین کار زیاد شدن چراغ هاست چون یک نفر نمیتونه به همه خیر برسونه با این حال تا جایی که بتونم در هر زمینه ای به هم نوع کمک میکنم. شما هم از کوچک ترین کاری که میتونی انجام بدی شروع کن./ درمورد تمرینات هم دارم برنامه ریزی آنلاین برای سایت میسازم که به زودی اماده میشه و دوستانی که تازه میخوان شروع کنن میتونن ازش استفاده کنن.

  [پاسخ]

 • دی ۲۸, ۱۳۹۵ at ۱۲:۳۱ ب.ظ
  پیوند یکتا

  ایمان اگه ممکنه برات تکنیک های غیب شدن بدن.نرم کردن بدن.وپرواز بدن بزار.یا ایمیل کن.دعات میکنم.ممنونم ازت

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ دی ۲۸ام, ۱۳۹۵ ۵:۰۸ ب.ظ:

  اول باید از تمرینات پایه شروع کرد، مثل چاکراها، ببینید عرفا و استادان واقعی به شاگردان خود تمریناتی شبیه تله کینزی یا غیب شدن نمیدن با اینکه خودشون میتونن انجام بدن. و فقط در مورد خوب بودن و تغذیه سالم داشتن از نظر ذهنی و روحی و جسمی صحبت میکنن و ممکنه شاگردا این موضوع رو نتونن درک کنن اما اینها لازم هست و تا زمانی که کسی خودش رو پالایش نکنه و ذهنش رو از چیزهای مزاحم خالی نکنه هزارتا تمرین چشم سوم و تله پورت بی فایده است. به همین خاطر بخش آگاهی و تفکر مثبت را راه اندازی کردم و به مرور مطالب مفیدی رو در این زمینه ارائه میکنم.

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.