آموزش برون فکنی

 

کتاب آموزش برونفکنی

دانلود


۷۰ تکنیک برون فکنی

دانلود


کتاب پرواز روح 

دانلود


روش های برون فکنی

دانلود


طریقه جدا کردن روح از بدن

دانلود


کتاب دینامیک اختری

دانلود

منبع: سایت اسرار ماورا www.asrarmavara.ir

نویسنده مطلب: ایمان صدیقی

ادمین سایت، ایمان صدیقی با جمع آوری و نشر مطالبی نو سعی در بیداری و آگاهی ذهن و کشف ناشناخته ها و اسرار انسان و جهان دارد.

318 دیدگاه در “آموزش برون فکنی

 • چشم چهارم!!

  (شهریور ۱, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۰ ق.ظ)

  گفته بودی که زیاد برون فکنی نمیکنی وهرموقع لازم باشه انجام میدی….

  حالا فرافکنی چطور؟

  اینو زیاد انجام میدی یا کم؟

  البته فرافکنی انواع مختلفی داره،توبصورت کلی بگو فرافکنی زیاد انجام میدی یانه؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ شهریور ۱ام, ۱۳۹۶ ۵:۴۱ ب.ظ:

  اونو بیشتر انجام میدم

  [پاسخ]

 • چشم چهارم!!

  (مرداد ۳۱, ۱۳۹۶ - ۲:۱۱ ق.ظ)

  وجدانن جدی یه مقدار از انرژی ذهنتو بذار واسه این ببین حق داره میگه یا اینم غرق توهماتشه…

  ***

   

  ببین منم تو مدیتیشن های سطح بالا ارزش انرژی ذهنو درک کردم(تو این دنیا تنها چیزی که ارزش نداره واسه مردم همین انرژی ای هس که توی وجودشون درگردشه(چون هیچوقت درک نکردن که واسه بدست اومدن مثلا املاح معدنی چقدر باکتری های خاک یا انرژی های طبیعت فعالیت کردن تا املاح بدست بیان)به قول معروف فقط سفره خالی میکننو چاه پر میکنن)ولی کاری نمیشه کرد،چون انقدر غرق زرقو برق دنیان (زرقو برقی که بدست خودشونم ساخته شده)که دیگه واقعیتی تو این دنیا به درکشون نمیرسه.

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۳۱ام, ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ق.ظ:

  فکر کنم پیشرو هم نشسته پای حرفای رائفی پور 😀 بذار دلشون خوش باشه وقتی سیستم های فراماسونری آینده در حال شکل گرفتن هستن. دیگه همه بهش الوده شدن. همینکه برای وام گرفتن نیاز به پارتی داری یا بعضی پست و مقام ها و شغل ها فقط با پارتی بدست میاد یعنی سیستم کاملا فراماسونریه دیگه، الان همه چیز اینجا شده براساس هرم قدرت.

  [پاسخ]

 • H

  (مرداد ۲۷, ۱۳۹۶ - ۷:۳۷ ق.ظ)

  واقعا استاد منو یادتونه؟!؟!ماشااللّه حافظه!از عید نیومده بودم!

  استاد توی طی الارض باید مکانی که اون شخص هستش رو تصور کنی،ولی خب من نمیدونم مکانی که اون شهص هست کجاست!اگه فقط قیافه اون شخص رو بدونم و بهش فکرکنم میرم پیش اون شخص؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۶ ۶:۰۰ ب.ظ:

  🙂

  نه نمیشه

  [پاسخ]

 • H

  (مرداد ۲۶, ۱۳۹۶ - ۸:۵۹ ب.ظ)

   سلام استاد

  فکرنکنم منو یادتون بیاد…خیلی وقته نیومدم

  استاد تو برونفکنی وقتی قیافه یک شخص رو تصور کنی،میری پیش اون شخص؟

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۶ ۴:۴۶ ق.ظ:

  سلام، چرا یادمه 😀

  تصور که نمیشه گفت در حین برونفکی هرجا بخوای بری میشه یه جورایی مثل طی الارض

   

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۵, ۱۳۹۶ - ۹:۵۴ ق.ظ)

  نه دیگه اینبار رو نمی خواستم بگم چه طوری آقای صدیقی:-\ خودم حالا برم این چیزهای دیگرو یاد بگیرم این یکی دیگه پیشکش. م

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۶ ۶:۰۳ ب.ظ:

  🙂

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ - ۶:۳۸ ب.ظ)

  پسیکومتری یعنی اشیا را با نیروی ذهن جابه جا کنیم! خب این که تله کینزی هست.  چون وقتی تحقیق می کنم بعضی از جاها راجع به تله کینزی نوشته.  ولی مثلا پسیکومتری یعنی بتونیم با استفاده از اشیا اطلاعاتی راجع به فرد بدهیم؟  این و یه جایی نوشته بود اما یه جاهای دیگه هم از تله کینزی نام برده و یه جاهای دیگه هم تله پاتی امکان این هست که پسیکومتری همه ی این ها باشه!  میدونم سوالم عجیب بود ولی خب گیــــج شدم دیگه.  فقط اگر شما لطف کنید و راجع به پسیکومتری یه اطلاع کوچیک اما کامل بدید ممنون میشم.  دیگه هم دست از سر اینجا و سوال پرسیدن برمیدارم.  ممنون 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۶ ۹:۳۹ ق.ظ:

  تله کینزی یعنی حرکت اشیا با قدرت ذهن

  پسیکومتری یعنی گرفتن اطلاعات از اجسام

  تله پاتی هم یعنی ارتباط ذهنی مثل ذهن خوانی

   

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ - ۶:۲۵ ب.ظ)

  !عذر می خوام پسیکومتری یعنی چی چون من هنوز خیلی بچه ام اما با برون فکنی و این ها آشنا شدم؟ 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۵ام, ۱۳۹۶ ۹:۳۷ ق.ظ:

  یعنی روی اجسام و اشیا تمرکز میکنی میفهمی متعلق به چه کسایی بوده، روی زمین و گیاهان و غیره هم میشه تمرکز کرد و اطلاعاتی بدست اورد، حتما الان میگی چطوری؟

   اموزششو نمیگم من.

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۴, ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۵ ق.ظ)

  آقای صدیقی مسخرتون نمی کنم از این که این همه سوال می نویسم . این سوال هایی که می نویسم همه در ذهنم هست ـ آقای صدیقی آدم میتونه با مدیتیشن اسم یک فرد رو بفهمه آخه در یکی از سایت ها همچین چیزی گفتند حالا برام سوال شده؟  اگر هست چطوریه؟ معذرت هی سوال میاد تو ذهنم.  خواهشا اونایی که دارن این مطالب رو می خونن نخندن چون واقعا از قصد این کارو نمی کنم و واقعا این همه مطلب رو که می نویسم واقعا سواله وسوال میاد تو ذهنم 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۶ ۵:۳۵ ب.ظ:

  اشکالی نداره سوال پرسیدن عیب نداره. اره تقریبا میشه، یه جورایی پسیکومتری محسوب میشه.

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۳, ۱۳۹۶ - ۷:۱۰ ب.ظ)

  . آهان اینم بگم که با برون فکنی اگر می تونیم به فضا بریم دیگه نیازی به فضانورد نداریم که ؟ دیگه واقعا این آخریش بود ، معذرت 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۶ ۹:۴۷ ق.ظ:

  قبلا همین سوالو توضیح دادم، افرادی از این روش ها استفاده کردند،مثلا ادگار کیسی از یه تمدن گمشده خبر داد که بعدا باستان شناس ها پیداش کردند و …

  اما در کل متافیزیک مورد تایید دانشمندان نیست، اصلا اسم متافیزیک یعنی خارج از حیطه فیزیک، یعنی قابل اندازه گیری و ازمایش نیست و قبولش ندارن اکثرا، برای همین الان اگه تو یا حتی یه استاد متافیزیک بگه من روحم رو بردم فلان سیاره و اینم مشخصاتشه، دانشمندان حرف تو رو اصلا قبول نمیکنن و ترجیح میدن با مخارج بسیار بالا سفر کنند و از نزدیک ببینن یا کاوشگر بفرستن و فیلم بگیرن، علم نیاز به باور و ایمان نداره. اما اینکه تو بگی من روحم رو جدا کردم رفتم مریخ دیدم اسکلت دایناسور اونجا بود، این حرفیه که باید به تو ایمان و باور داشته باشند تا حرفت رو قبول کنند و علم اصلا اینطوری پیش نرفته و نمیره، سالها میگفتن زمین ثابته و اروپایی ها باور داشتند بهش اما علم خلافشو ثابت کرد چون علم سیستم کاریش با متافیزیک و عرفان فرق داره.

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۳, ۱۳۹۶ - ۶:۵۸ ب.ظ)

  خوبیش این بود که ایشون شمارو پیدا کردند حالا واسم سوال شده که چه طوری پیداتون کردند اما نمی خوام جواب بدید احساس می کنم که انگاری فکر می کنند دختر فوضولی هستم.  مشکل من اینجاست که من چه طوری استاد پیدا کنم؟ ۲ـ شما خانوادتون اجازه دادند یا خودتون رفتید؟  من خودم استاد می خوام اما یه مشکل دیگه ای هست اینه که من چه طوری بهشون بگ؟؟ شماره یکی از استادان رو تو اینترنت زده بود اما متاسفانه نمی دونم که چه طوری استاد پیدا کنم منظورم اینه که فرد قابل اعتمادی هست یا نه؟ ـسوالم اینه که خودمون هم به تنهایی می تونیم همه ی تمذینات رو انجام بدیم یا فقط باید با کمک استاد باااشه؟ متاسفم که این همه سوال پرسیدم دیگه تا الان سوال دیگه ای ندارم با تشکر از شما 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۴ام, ۱۳۹۶ ۹:۴۲ ق.ظ:

  تنهایی هم میشه، ببین اگه کسی واقعا خواستار چیزی باشه بدستش میاره، تنهایی تمریناتشو انجام میده دنبالش میره و از چیزی هم نمیترسه، اما اگر کسی قبل از شروع کاری همش به عواقبش فکر میکنه و اینکه چه خطرهایی ممکنه داشته باشه یعنی اون شخص واقعا صددرصد خواهان اون چیز نیست. ماورا هم چیزیه که باید واقعا خواهانش باشی و با یکی دو جلسه  و یکی دو ماه نمیشه پیشرفت کرد.

  در مورد اعتماد به استاد هم واقعا راه اسونی نیست، حتی اگه من یا یکی دیگه به شما بگه فلان استاد خوبه، بازم شما مجبوری به حرف من یا اون شخص اعتماد کنی.

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۳, ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲ ق.ظ)

  اوه متاسفم، استاد از کجا پیدا کردید و اگر پیدا کردید چه طوری بهش اعتماد کردید؟ عذر می خوام که این همه سوال می نویسم و این سوال هارو می پرسم برای این که یاد بگیرم نه چیز دیگه ای 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۳ام, ۱۳۹۶ ۶:۱۳ ب.ظ:

  ایشون منو پیدا کرد. وقتی صحبت کردیم احساس کردم کسیه که با بقیه فرق داره، داستانش رو توی مقاله آموزه های استاد توضیح دادم کامل.

  ایشون استاد معنوی بود و به من تمرینات معنوی میداد

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ - ۴:۳۶ ب.ظ)

  شما توی یکی از سایت هاتون گفتید که برای دیدن هاله افراد باید تمرین چشم سوم رو انجام بدیم خب این که خیلی خطرناکه و ممکنه توجه جن یا اجنه بهمون جلب بشه و مشکلات خطرناکی برامون پیش بیاد ـ سوالم اینه که راه حل ساده تری نبود ؟ و آیا چشم سوم خودتون هم فعال هست؟ 

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۶ ۶:۳۸ ب.ظ:

  نظر جن چرا باید به کسی که چشم سومشو باز کرده جلب بشه؟! این همه ادم چشم سومشون بازه و جن کاری بهشون نداره و از طرفی این همه جن زده که چشم سومشون باز نیست. اصلا ربطی بهم ندارن.

  اره فعاله

  [پاسخ]

 • ستاره

  (مرداد ۲۲, ۱۳۹۶ - ۴:۲۷ ب.ظ)

  خودتون این چیز ها رو از کجا یاد گرفتید و دارید آموزش می دید؟ برا من سوال شده

  [پاسخ]

  ایمان صدیقی پاسخ در تاريخ مرداد ۲۲ام, ۱۳۹۶ ۶:۳۹ ب.ظ:

  سالها دنبالش بودم، چندسالی با خوندن کتاب های مختلف و مراقبه پیشرفت کردم بعدش استاد پیدا کردم و دو سه سالی استاد داشتم که متاسفانه استادم فوت کرد.

  [پاسخ]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *