درباره ما

این سایت با هدف آگاهی بخشیدن و فعالیت در زمینه های مدیتیشن، یوگا، روانشناسی، موفقیت و تفکر مثبت ایجاد شده است و هیچ گونه فعالیتی مرتبط با علوم غریبه مانند: طلسم و جادو ندارد.

برخی از مطالبی که در این سایت ارائه میشوند فقط جنبه اطلاع رسانی دارند و از سایت های معتبر دیگر تهیه شده اند، آموزش هایی که با نام ایمان صدیقی منتشر شده اند توسط مدیریت سایت نوشته شده اند و میتوانید سوالات خود را درباره این آموزش ها مستقیما از طریق همین سایت بپرسید.

دوستانی که در مورد کلاس های A B C S M سوال می پرسند، برخی از آموزش ها با این حروف سطح بندی شده اند، این آموزش ها را چند سال پیش که وبلاگ دنیای دوم را در پرشین بلاگ داشتم، ارائه میکردم و آن زمان این سطح بندی را به این شکل درست کرده بودم که پایین ترین سطح C بود و مقالاتی که در این سطح بودند فقط جنبه اطلاع رسانی داشتند( به عنوان مثال موضوع آیا تله پاتی واقعیت دارد؟ در دسته C قرار میگیرد.) و سطح B تمرینات ساده و پایه ای را ارائه میکرد مثل مدیتیشن.  سطح A تمرینات عملی و کاربردی بود مثل اموزش تله کینزی. دو سطح S super و M  master مربوط به سطوح پیشرفته و استادی بودند و تمرینات سخت تر که نیازمند تمرکز بالا بودند ارائه می کردند. بنابراین اگر در سایر آموزش های بنده این سطح بندی را دیدید سردرگم نشوید، همچنین ممکن است یک نوع تمرین یا اموزش فقط یک سطح یا چند سطح داشته باشد و شما با توجه به سطح خود باید اموزش را انتخاب کنید. اما در این سایت و اموزش هایی که بعدا نوشتم دیگر این سطح بندی را انجام ندادم و سعی بر این است که هر آموزش به تنهایی کامل باشد و برای همه قابل استفاده باشد و اگر نیاز به تمرین دیگر یا مهارت دیگری داشته باشد در همان اموزش گفته می شود. توصیه من این است که آموزش هایی که در این سایت ارائه شده اند را استفاده کنید.

ایمیل مدیر سایت: ایمان صدیقی jadoogarepars@yahoo.com

موفق باشید.